Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAle! TEATR

Warszawa
Ale! TEATR jest prężnie rozwijającym się teatrem impresaryjnym, który swoje spektakle wystawia na wszystkich większych scenach teatralnych w Polsce. Repertuar Ale! TEATRu: "Się Kochamy", "Harold i Matylda", "Siostrunie", "Zamknięty Świat. Szczegółowe informacje na www.aleteatr.com.pl

Spektakl "Się Kochamy" 11 grudnia w Piotrkowie Trybunalskim

2012-11-22 13:29:38

Ale! TEATR serdecznie zaprasza na spektakl teatralny „SIĘ KOCHAMY” w reżyserii: Dariusza Taraszkiewicza.
W obsadzie: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński.

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, 11 grudnia 2012, godz.19:30.
Bilety do nabycia w kawiarni MOKu, tel.: 662 793 744.

Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!
Poznasz historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?
Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

Szczegółowe informacje na www.siekochamy.com.pl

Jesteś na profilu Ale! TEATR - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj