SPEKTAKL SIE KOCHAMY DK SWIT WARSZAWA

2012-11-23 14:09:30

ALE TEATR
serdecznie zaprasza
17.01.2013 r.
o godz. 19:00

do Domu Kultury ŚWIT, ul. Wysockiego 11

na spektakl „Się Kochamy” w gwiazdorskiej obsadzie:

Edyta Olszówka, Lesław Żurek,Rafał Cieszyński


Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. Znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!

Poznasz historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?

Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.
Zapraszamy na stronę: www.siekochamy.com.pl

Bilety w cenie: 50 (balkon) i 55 zł (parter)
Zakup biletów w kasie DK ŚWIT : 022 811-01-05 wew. 116 lub na www.dkswit.com.pl
w kwestii biletów grupowych prosimy o kontakt: 22 498 21 10, 516 193 995, biuro@impresariat.eu

Jesteś na profilu AleTeatr AleTeatr - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj