Spektakl Sie Kochamy w Koszalinie

2012-12-03 11:37:17

Ale Teatr

serdecznie zaprasza

16.01.2013, godz.19:00
Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
ul. Heleny Modrzejewskiej 12

na spektakl „Się Kochamy”

w gwiazdorskiej obsadzie:


Edyta Olszówka, Lesław Żurek,Rafał Cieszyński


Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym,
w którym to mężczyźni knują zaskakującą
w skutkach intrygę. Znakomita farsa
o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!
Poznasz historię Harrego i Milta
- dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?
Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.
Zapraszamy na stronę: www.siekochamy.com.pl

bilety w kasie Teatru: 94 34 222 67 (pn-pt 8:00 – 15:30)
cena biletów: 85zł (parter), 75zł (balkon)

Jesteś na profilu AleTeatr AleTeatr - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj