Dodaj zdjęcie profilowe

avatarDARSIN

Warszawa

UMYWALKI KAMIENNE - DARSIN - ONYKS MIODOWY I ONYKS ZIELONY

2012-10-27 12:07:54

Nasza firma, Darsin Sp. z o.o., istnieje od 2008 r. Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą i dostawcą wyrobów z kamienia naturalnego.

Na zamówienie Klientów, indywidualnych i instytucjonalnych, wykonujemy wszystko, co można zrobić z kamienia. Od blatów, parapetów, płytek ściennych i podłogowych, po fasady, schody czy nawierzchnie ulic. Od elementów wyposażenia wnętrz, jak kominki, kolumny, balustrady czy kontuary, po wszelkie elementy architektury ogrodowej, jak fontanny, ławki, rzeżby, czy latarnie.

Wykorzystujemy nie tylko marmury i granity, lecz również onyksy, alabastry, trawertyny, porfiry, piaskowce, łupki, otoczaki oraz kamienie półszlachetne i skamieniałe drewno.

Jedną z naszych specjalności są umywalki i wanny z kamienia naturalnego, wykuwane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W naszym salonie sprzedaży oferujemy największy w kraju wybór gotowych umywalek, przyjmujemy też zlecenia na wykonanie umywalek i wanien według projektów Klientów. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikację CE.

Inną naszą specjalnością są wyroby z onyksów i alabastrów, a w szczególności z jednego z najpiękniejszych tworów Natury, transparentnego onyksu miodowego. Oferujemy też unikatowe transparetne panele do podświetlania z takich kamieni półszlachetnych jak agaty, ametysty, labradoryty i nefryty.

Chętnie podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń - wyszukujemy bloki rzadkich kamieni dla rzeźbiarzy, pomagamy w zdobyciu materiałów do renowacji zabytków z kamienia naturalnego, wykonujemy oryginalne rozety i mozaiki, wytaczamy malutkie i wielkie kule, zatapiamy kamienie w przeźroczystych żywicach, itp.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi projektantami i architektami. Nasze wyroby są często prezentowane na łamach najpoczytniejszcyh czasopism, a nasze realizacje podziwiać można nie tylko we wnętrzach apartamantów i ogrodach rezydencji, lecz także hotelach, biurowcach, parkach czy galeriach handlowych.

W trosce o naszych Klientów zawsze kierujemy sie zasadą - największy wybór, najwyższa jakość i najlepsza obsługa za najniższa cenę. Jesteśmy firmą rodzinną, która nie uznaje biurokracji i jest zawsze do dyspozycji Klientów, nawet poza formalnymi godzinami pracy. Chętnie służymy też fachowymi poradami oraz rekomendujemy projektantów i wykonawców.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży - wzorcowni w Warszawie na Kabatach przy ul. Wąwozowej 9 salon sklepowy nr 1 (wejście z boku budynku od strony ul. Dembego 9).
. Ponadto, przyjmujemy zamówienia drogą korespondencyjną, a zakupione wyroby wysyłamy także serwisami kurierskimi. Nasza oferta gotowych wyrobów jest również stale obecna w sprzedaży na witrynie Allegro.pl

W razie pytań czy komentarzy prosimy o kontakt mailowy na info@darsin.eu lub telefoniczny pod numerami 602673677 lub 22 2411725 lub 606816101

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do skorzystania z naszej oferty !

Jesteś na profilu DARSIN - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj