WALENTYNKOWA RANDKA W NIEBIE

2013-02-06 12:11:07

W walentynkowy wieczór planetarium Niebo Kopernika zaprasza na specjalne pokazy dla zakochanych pt. "Konstelacja: Miłość". Gwarantujemy niezwykłą podróż w najbardziej romantyczne zakątki Mlecznej Drogi!
Będzie można się dowiedzieć, gdzie w kosmosie bije czarne serce, jakie miłosne historie kryją się w zimowych gwiazdozbiorach, dlaczego mówienie do swojej wybranki „Moja Gwiazdko” ma głęboki astronomiczny sens oraz... czy w kosmosie miały miejsce miłosne igraszki.

Uwaga: pokaz wymaga przytulania się! W kosmosie bywa chłodno.

Kupując bilet na seans, będzie można wyznać ukochanej osobie miłość wśród gwiazd!
Dedykacje (maksymalnie 140 znaków) można wysyłać na adres randka@kopernik.org.pl.
Do maila trzeba dołączyć zdjęcie lub skan biletu na seans specjalny. Wyznania zostaną wyświetlone
w planetarium w czasie seansu.

Seanse rozpoczynają się o godz. 18.00, 19.00 i 20.00. Bilety już do nabycia w kasach planetarium. Bilety sprzedawane będą w dwuosobowych pakietach. Koszt jednego biletu to 25 zł. Na każdy seans przewidziano pulę biletów dla singli.
Pokaz przeznaczony dla widzów od 15. roku życia.

Jesteś na profilu Kasia Nowicka - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj