Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAnna Gomoła-Paradowska

Warszawa
European Hydration Institute (EHI – Europejski Instytut Nawodnienia) to fundacja powołana, aby propagować wiedzę o nawodnieniu organizmu i jego wpływie na zdrowie, dobre samopoczucie i sprawność fizyczną.

Warsztat dla diabetyków

2012-11-09 15:49:49

Na cukrzycę w Polsce choruje już ponad 2,6 mln osób, czyli 6% społeczeństwa. W tej grupie aż 85% stanowią chorzy na cukrzycę typu 2. Ich dieta to często lista wyrzeczeń – czy tak rzeczywiście musi być?

Z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą Polskie Stowarzyszenie Diabetyków i Europejski Instytut Nawodnienia zapraszają na warsztat dla diabetyków, który odbędzie się 12 listopada br. o godzinie 14.00 w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej przy ul. Brackiej 6/8 w Warszawie. Razem z ekspertami Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Kliniki Nefrologii CMKP Szpitala Bielańskiego będziemy rozmawiać o faktach i mitach na temat odżywiania i nawodnienia organizmu osób z cukrzycą typu 2.

Chęć uczestnictwa w wydarzeniu proszę zgłaszać na adres: cukrzyca@onboard.pl

Jesteś na profilu Anna Gomoła-Paradowska - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj