XXI Finał WOŚP w SOTO!

2013-01-07 19:35:06

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz czwarty zawita do SOTO!
Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.

13 stycznia 2013
SOTO
Karolkowa 28
Warszawa

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów i z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w atrakcjach, jakie dla Państwa przygotowaliśmy oraz do wsparcia tego niezwykłego wydarzenia.

Nieodłącznym elementem sztabu w SOTO są oczywiście warsztaty sztuk walki, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci: Ken-Jutsu, Ju-Jitsu, Judo, Karate, Aikido, Kyudo.
Mamy również coś dla ciała i ducha – Joga, Masaże, wystawa Bonsai.
Ponadto odbędą się warsztaty gry na gitarze, origami, kaligrafia, gry japońskie oraz gry i zabawy ruchowe dla każdego.

Na zakończenie przygotowaliśmy krótki blok artystyczny w ramach którego, odbędzie się pokaz sztuk walki wykonany przez naszych instruktorów oraz pokaz tradycyjnego tańca japońskiego BUYO wykonany przez Hanę Umedę.

Jeżeli chcesz poznać bliżej kulturę Japonii, sprawdzić się w sztukach walki, spróbować gry na gitarze czy też poznać sztukę origami – serdecznie zapraszamy! Te i wiele innych atrakcji czeka na Was 13 stycznia w SOTO w godzinach 11.00-15.30 – Dalekowschodnim Centrum Kulturalno – Sportowym.

Do zobaczenia :)

Jesteś na profilu Aleksandra Sowińska - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj