Zima w mieście z SOTO!

2013-01-07 19:33:52

Ferie zimowe w mieście nie muszą oznaczać nudy. Po co siedzieć w domu przed komputerem albo leżeć cały dzień na kanapie oglądając telewizję? Zapraszamy do SOTO!

Specjalny program zajęć adresowany jest do dzieci, które chcą w ciekawy, aktywny i pełen wrażeń sposób spędzić ten czas.
Instruktorzy zdradzą tajniki sztuk walki. Nauczą technik, przybliżą historię, pokażą jak w łatwy sposób można ćwiczyć bawiąc się i bawić się ćwicząc. Dzieci, które lubią pogimnastykować swój umysł zapraszamy do gier – planszowych i tradycyjnych.

Wrażliwość plastyczną najmłodsi będą mieli szansę rozwijać na zajęciach z Origami i Kaligrafii japońskiej.
Będzie też czas, by nauczyć się władać pałeczkami, zjeść sushi, posłuchać baśni i legend dalekowschodnich czy też rozwiązywać kalambury.

Dla małych wulkanów energii przygotowaliśmy zajęcia zespołowe – między innymi tory przeszkód oraz budowanie i zdobywanie twierdzy.

Uczestnicy akcji, którzy zostają pod naszą opieką przez cały dzień, mogą wykupić smaczne obiady. Każdego dnia przygotowywane są posiłki, dostarczane specjalnie przez sprawdzoną firmę kateringową. Dziecko może wybrać sobie jedno z trzech dań dostępnych w danym dniu.
Nasi animatorzy, to osoby ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym, instruktorzy i artyści, którzy kochają pracę z dziećmi i z pewnością zatroszczą się o jak najlepsze spędzenie czasu przez naszych podopiecznych. Uśmiech i radość każdego dziecka biorącego udział w akcji w mieście jest dla nas priorytetem. Wiemy, że nasze zajęcia cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem, a uczestnicy akcji i ich rodzice, obdarzają nas wielkim zaufaniem i często do nas wracają. Jest to dla nas dodatkowy czynnik motywujący do jeszcze lepszego i bardziej atrakcyjnego przygotowywania programów dla kolejnych edycji.

- czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-17:00
- można zgłosić się na pojedyncze zajęcia, całe bloki zajęć bądź na cały dzień
- przyjmujemy osoby indywidualne i grupy zorganizowane
- doskonale przygotowana kadra opiekunów, wychowawców i animatorów
- dla wszystkich uczestników herbata i woda gratis
- dla osób korzystających z atrakcji całego dnia serwowany będzie mały poczęstunek podczas pierwszej przerwy ok. godz. 10:00
- dla osób, które zgłoszą chęć, podczas drugiej przerwy istnieje możliwość zakupienia obiadu w cenie 15,-zł.

Cena obiadu nie jest wliczona w cenę akcji Zima w Mieście z SOTO.

- istnieje możliwość odebrania dziecka po godz. 17:00 – opłata według cennika (15 zł/h),
- zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat,
- prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca na zajęciach,
- dla większych grup zorganizowanych udzielamy atrakcyjnych zniżek,
- liczba miejsc w ośrodku jest ograniczona, więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Do zapoznania się z cennikiem, atrakcjami potrzebnym wyposażeniem uczestnika oraz aby zgłosić dziecko, zapraszamy na naszą stronę internetową:http://www.soto.waw.pl/dzieci/latozima

Jesteś na profilu Aleksandra Sowińska - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj