Zimowe opowieści w Mamie Lamie

2013-02-07 11:02:10

Zimowe opowieści to otwarte warsztaty dla dzieci w każdym wieku. Ich otwarty charakter pozwala dołączyć do zabawy w każdym momencie.

W czasie zajęć będziemy czytać zimowe bajki, bawić się w ich ilustrowanie, rzeźbienie, wyklejanie i malowanie. A może razem zrobimy zimowe kolaże lub przygotujemy teatrzyk i niezbędne dla przedstawienia pacynki, scenografię, rekwizyty i zaproszenia? Wszystko zależy od naszych pomysłów! W programie również zabawy ruchowe na rozgrzewkę oraz zimowy recykling.

Celem zajęć jest rozbudzanie dziecięcej wyobraźni, pobudzenie dzieci do działań twórczych, integracja dzieci oraz nauka działania w grupie.

Sobota, 9 lutego, godz. 11.00-13.00
Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Zajęcia prowadzi Monika Piechota - absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej. W pracy wykorzystuje różnorodne aktywne metody, między innymi kinezjologię edukacyjną, pedagogikę zabawy, arteterapię, edukację przez ruch, zabawy muzyczne, elementy W. Sherborne, bajkoterapię, muzykoterapię oraz pomysły własne. W pracy z dziećmi kieruje się myślą przewodnią Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”.

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 722 196 168

www.facebook.com/naszaMamaLama

www.mamalama.pl

Jesteś na profilu kasiajacobson.com - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj