„Zimowe przygody”, czyli półkolonie z TwójRobot.pl

2013-01-10 12:32:56

Zapraszamy na wyjątkowe zimowe półkolonie z robotami! Ta forma warsztatów jest dla wszystkich, którzy nie tylko chcą się świetnie bawić, ale również poznać świat robotyki. Zajęcia te są idealne dla dzieci ciekawych świata, nie obawiających się próbowania nowych aktywności.
Warsztaty są w formie 3-dniowych półkolonii z wyżywieniem, podczas których powstaną roboty zdolne do wykonywania najtrudniejszych zadań!
Każdego dnia dzieci budują 2 roboty z części RoboKids (grupa 5-7 lat), czy też z zestawów Lego Mindstorms NXT (grupa 8-13 lat). Następnie nauczą się je programować, a następnie można już zacząć zabawę ze swoim dziełem. Zabawy i konkursy są prowadzone przez naszych doświadczonych animatorów. Wszyscy kursanci z pewnością, oprócz nowych umiejętności, będą mieli okazję do wspaniałej zabawy w towarzystwie rówieśników.
Więcej: www.twojrobot.warszawa.pl
Tel: 695 650 906
e-mail: warszawa.poludnie@twojrobot.pl

Jesteś na profilu TwójRobot.pl - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj