Zmienimy Twoją pasję w pracę Twoich marzeń – konkurs Parku Handlowego Matarnia

2013-01-14 15:02:24

Konkurs, którego nagrodą jest praca marzeń? Brzmi, jakby gdzieś tkwił haczyk? Wcale nie. Park Handlowy Matarnia organizuje akcję dla wszystkich, którzy pasjonują się modą i chcą rozwijać swoje umiejętności. Na zwycięzcę czeka praca stylisty Parku Handlowego Matarnia.
Zawód stylisty jest marzeniem wielu młodych ludzi. Często jednak mają oni kłopot
z wybraniem najodpowiedniejszej ścieżki, aby pokierować swoją karierą. W rezultacie zamiast osiągać sukces, ich talent się marnuje. Dlatego też Park Handlowy Matarnia, wychodząc naprzeciw zdolnościom i wyobraźni mieszkańców Trójmiasta, proponuje ciekawszą drogę do zdobycia upragnionego etatu.
– Nietypowy sposób poszukiwania stylisty jest szansą dla zdolnych osób, które dotychczas nie miały okazji zabłysnąć swoimi projektami – tłumaczy Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Ciekawym elementem akcji jest fakt, że decyzje o najlepszych stylizacjach podejmują klienci. To oni przecież mają w przyszłości korzystać z porad zwycięzców konkursu. A sami uczestnicy będą mieli doskonałą okazję na interakcję z odbiorcami swojej pracy – dodaje.
Zasady wzięcia udziału w akcji „Zmienimy Twoją pasję w pracę Twoich marzeń” są niezwykle proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez aplikację, dostępną na profilu parku w serwisie Facebook. Należy dodać zdjęcie wykonanej przez siebie stylizacji oraz uzasadnić krótko, dlaczego jest się najlepszym kandydatem lub kandydatką na to stanowisko. Po tym wszystkim wystarczy czekać na głosy innych użytkowników, gdyż to właśnie zdanie klientów parku będzie na tym etapie najbardziej istotne. Twórcy pięciu najlepiej ocenionych stylizacji zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.
Zgłoszenia można przesyłać do 4 lutego 2013 roku.
Więcej informacji na stronie: www.matarnia.parkhandlowy.pl i profilu FB Parku Handlowego Matarnia: www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy.

Jesteś na profilu Julita Drozd - stronie mieszkańca miasta Warszawa. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj