Wybierz region

Wybierz miasto

  Wybieramy Małego Piłkarza w naszemiasto.pl. Wygraj koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego!

  Od marca trwa Międzynarodowy Projekt Społeczny dla Dzieci „Football for Friendship.
  W jego ramach, już 4 czerwca w Berlinie rozpocznie się się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej oraz trzecie Międzynarodowe Dziecięce Forum „Football for Friendship”. Po Forum, wszyscy uczestnicy będą kibicować zawodnikom podczas finałowego meczu Ligii Mistrzów UEFA, które odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Polskę reprezentować będzie po raz drugi UKS Varsovia. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać koszulkę tej drużyny z autografem Roberta Lewandowskiego!

  Na Wasze zgłoszenia czekaliśmy do 25 maja włącznie. Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!
  Poniżej możecie sprawdzić wyniki głosowania internetowego. Komisja Plebiscytowa postanowiła wyróżnić ośmioletniego Kazika. Gratulujemy!

  Etap głosowania trwał od 20 do 28 maja.

  Nagrody w konkursie:
  Autorzy trzech najwyżej ocenionych zdjęć otrzymają w nagrodę piłkę nożną marki Adidas. To nie wszystko! Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, Komisja Konkursowa wybierze te najbardziej wyjątkowe i nagrodzi autora wyjątkową koszulką UKS Varsovia z podpisem Roberta Lewandowskiego!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Plebiscyt na Najlepsze Pączki w Warszawie

  Plebiscyt na Najlepsze Pączki w Warszawie

  Pyszna marmolada, wyborny lukier, świeżutkie, miękkie ciasto. Gdzie znaleźć najlepsze pączki w Warszawie? Pomóżcie nam wybrać! Wasze zgłoszenia przyjmujemy do...

  Inne plebiscyty

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.