PIŁKA NOŻNA
LOTTO Ekstraklasa, niedziela, Multiliga+, transmisja łączona z meczów ostatniej kolejki grupy mistrzowskiej, godz. 17.55, Canal+ Sport (studio w Canal+ Sport godz. 17), Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, niedziela, godz. 17.55, Canal+ oraz godz. 17.55, TVP 2 (studio w TVP 2 od godz. 17.45), Jagiellonia Białystok – Lech Poznań, godz. 17.55, Canal+ Sport 2, Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, niedziela, godz. 17.40, Eurosport 2.
Nice 1 liga, ostatnia kolejka sezonu, niedziela, godz. 12.15, Polsat Sport, Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy, godz. 12.15, Polsat Sport Extra.
Finał Ligi Mistrzów, Juventus Turyn – Real Madryt, sobota, godz. 20.25, Canal+ (studio od godz. 19.15) oraz sobota, godz. 19.25, TVP 1.
Mistrzostwa świata do lat 20, ćwierćfinały, niedziela, godz. 7.45, Eurosport 1 oraz godz. 7.50, TVP Sport, niedziela, godz. 10. 45, Eurosport 2 oraz godz. 10.50, TVP Sport.
Liga brazylijska, Coritiba – Stletico PR, sobota, godz. 20.50, Eleven Sports, SC Corinthians Paulista – FC Santos, sobota, godz. 23.55, Eleven Sports, SE Palmeiras – Atletico MG, niedziela, godz. 20.55, Eleven Sports.
Liga chińska, Shandong Leneng Taishan FC – Tianjin Quaajian SC, sobota, godz. 13.25, Polsat Sport News.
KOSZYKÓWKA
Liga NBA, Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers, drugi mecz finałowy, niedziela/poniedziałek, godz. 2, Canal+ Sport.
Ekstraklasa mężczyzn, Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń, drugi mecz finałowy, sobota, godz. 17.45, Polsat Sport Extra.
Liga hiszpańska mężczyzn, półfinały Valecia BC – Baskonia, sobota, godz. 19, SportKlub, Unicaja Malaga – Real Madryt, niedziela, godz. 18.30, SportKlub.
PIŁKA RĘCZNA
Final Four Ligi Mistrzów, półfinały, Telekom Veszprem – Paris Saint Germain Handball, sobota, godz. 15, Canal+Sport oraz godz. 15.10, Eleven Sports, Vardar Skopje – FC Barcelona Lassa, sobota, godz.17.45, Canal+ Sport oraz godz, 17.55, Eleven Sports, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 15, Canal+ Sport 2 oraz godz. 15.10. Eleven Sports, finał, niedziela, godz. 17.55, Eleven Sports.
Liga niemiecka, HBW Balingen – SF Flensburg-Handewitt, niedziela, godz. 15, SportKLub.
HOKEJ NA LODZIE
Liga NHL, trzeci mecz finałowy Nashville Predators – Pittsburgh Penguins, sobota/niedziela, godz. 2.05, TVP Sport.
ŻUŻEL
PGE Ekstraliga, MMR Garden GKM Grudziądz – Get Well Toruń, niedziela, godz. 15.30, nSport, ROW Rybnik – FOGO Unia Leszno, niedziela, godz. 19.30, nSport.
Nice PLŻ, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Euro Finance Polonia Piła, niedziela, godz. 12.30, Eleven Sports, Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Rzeszów, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
SIATKÓWKA
Liga Światowa, Polska – Włochy, sobota, godz. 13.50, Polsat Sport, Bułgaria – Argentyna, sobota, godz. 15.10, Polsat Sport Extra, Kanada – USA, sobota, godz, 15.10, Polsat Sport News, Iran – Brazylia, sobota, godz. 16.50, Polsat Sport, Rosja – Francja, sobota, godz. 18.10, Polsat Sport News, Belgia – Serbia, sobota, godz. 19, Polsat Sport, Włochy – Brazylia. niedziela, godz. 14, Polsat Sport News, Argentyna – Francja, niedziela, godz. 15.10, Polsat Sport Extra, USA – Belgia, niedziela, godz. 16, Polsat Sport News, Polska – Iran, niedziela, godz. 16.50, Polsat Sport, Rosja – Bułgaria, niedziela, godz. 18.10, Polsat Sport Ekstra, Kanada –Serbia, niedziela, godz. 18.50, Polsat Sport News.
BOKS
Gala w Montrealu, w tym walka o mistrzowski pas WBC, waga półciężka, Adonis Stevenson – Andrzej Fonfara, sobota/niedziela, , godz. 2, Polsat Sport (studio od godziny 1).
TENIS
French Open w Paryżu, sobota, godz. 11, Eurosport 1 i Eurosport 2, niedziela, godz. 11. Eurosport 1, niedziela, godz, 15.15, Eurosport 2.
TENIS STOŁOWY
Mistrzostwa Świata w Duesseldorfie, sobota, godz. 11.15, TVP Sport, finały, niedziela, godz.13.25 i godz. 15.25, TVP Sport.
KOLARSTWO
Criterium du Dauphine, niedziela, godz. 12.45, Eurosport 2.
LEKKA ATLETYKA
IAAF World Challenge w Sao Paulo, sobota, godz. 18.55, Polsat TVP Sport.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Grand Prix Włoch, szósta runda MŚ 2017, 3. sesje treningowe, sobota, godz.. 9, Polsat Sport Extra, sesje kwalifikacyjne, sobota, godz. 12.35, Polsat Sport Extra, rozgrzewki przed wyścigami, niedziela, godz. 8.30, Polsat Sport Extra, wyścig klasy Moto3, niedziela, godz.11, Polsat Sport Extra, wyścig klasy Moto 2, niedziela, godz. 12.20, Polsat Sport News, wyścig klasy MotoGP, niedziela, godz. 21, Polsat Sport News (retransmisja).
GOLF
European Tour, Nordea Masters – sobota, godz. 13, Canal+ Sport 2, finał, niedziela, godz. 13, Canal+Sport oraz godz. 17, Canal+Sport 2.
ŻEGLARSTWO
Louis Vuitton America’s Cup, sobota, godz. 19, Canal+Sport 2.
WYŚCIGI KONNE
Epson Derby, sobota, godz.17, TVP Sport.
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?