Walczyliśmy dzielnie...

ss
Polska przegrała 0:1 z Niemcami. Był to drugi mecz naszej reprezentacji podczas trwających MŚ. Do ostatnich minut Polacy dzielnie odpierali niemieckie ataki. Feralny dla naszych rodaków gol padł w 91 minucie meczu.

Polska przegrała 0:1 z Niemcami. Był to drugi mecz naszej reprezentacji podczas trwających MŚ. Do ostatnich minut Polacy dzielnie odpierali niemieckie ataki. Feralny dla naszych rodaków gol padł w 91 minucie meczu. Wielkie brawa należą się niewątpliwie Borucowi, któremu wielokrotnie udawało się obronić bramkę przed Niemcami. Bramkę dla Niemiec strzelił O. Neuville z numerem 93.

Skład Niemiec: 1-Jens Lehmann; 3-Arne Friedrich, 21-Christoph Metzelder, 17-Per Mertesacker, 16-Philipp Lahm; 19-Bernd Schneider, 8-Torsten Frings, 13-Michael Ballack (kapitan), 7-Bastian Schweinsteiger; 11-Miroslav Klose, 20-Lukas Podolski. Trener: Juergen Klinsmann.

Skład Polski: 1-Artur Boruc; 4-Marcin Baszczyński, 19-Bartosz Bosacki, 6-Jacek Bąk (kapitan), 14-Michał Żewłakow; 21-Ireneusz Jeleń, 16-Arkadiusz Radomski, 7-Radosław Sobolewski, 8-Jacek Krzynówek; 15-Euzebiusz Smolarek, 9-Maciej Żurawski. Trener: Paweł Janas.

Stadion: Signal Iduna Park (dawniej Westfalen), Dortmund (65 000).
Sędziują: Luis Medina Cantalejo - główny oraz Victoriano Giraldez i Mario Medina Hernandez (wszycy Hiszpania).