Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

WeWork, Warszawa. Amerykański gigant coworkingowy oficjalnie wystartował w Cedecie

Joanna Postrzednik
Joanna Postrzednik
WeWork, Warszawa. Amerykański gigant coworkingowy oficjalnie wystartował w Cedecie
WeWork, Warszawa. Amerykański gigant coworkingowy oficjalnie wystartował w Cedecie mat. prasowe
Biuro do wynajęcia, Warszawa. Amerykańska sieć coworkingowa oficjalnie otworzyła swoją pierwszą lokalizację w Warszawie, w ikonicznym budynku Cedet przy Kruczej 50. Dalsza część artykułu poniżej.

Amerykański gigant coworkingowy chce podbić Warszawę

Od grudnia ubiegłego roku można wynająć sobie biurko na własność w legendarnym biurowcu Cedet przy ul. Kruczej 50. Designerską przestrzeń biurową udostępnia warszawiakom globalna firma WeWork, która 21 lutego oficjalnie otworzyła swoją pierwszą lokalizację w Warszawie. Firma poinformowała, że w tym roku uruchomi jeszcze dwa biura w stolicy: w Hotelu Europejskim i w Mennica Legacy Tower. - Traktujemy Warszawę, jako jedno z najważniejszych miast w regionie pod względem społeczności technologicznych, biznesowych i kreatywnych - powiedział Mikhail Konoplev, Managing Director CEE. Dwupiętowe biuro w dawnym Smyku oferuje przestrzeń dla około 800 osób. Łącznie z obecnie działającymi w Warszawie zgromadzą około 5000 członków społeczności WeWork w Polsce. Firma zapowiada także dalszą ekspansję w regionie.

– Obecność marki w 100 miastach na całym świecie jest dowodem na panujące tu wartości przedsiębiorczości i innowacji, bliskie również polskiej gospodarce. To potwierdzenie, że Warszawa jest nie tylko doceniania w międzynarodowych rankingach, ale proponuje dziś coraz lepszą ofertę dla młodych przedsiębiorców - mówi Michał Olszewski, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

Hipsterskie biuro z kawiarnią za 1950 zł

Jak wyglądają designerskie biura dla wolnych strzelców i ile trzeba za nie zapłacić? Przede wszystkim wyróżnia ich wystrój wnętrza, który zdecydowanie różni się od korporacyjnych przestrzeni. Głównym założeniem nowoczesnych biur coworkingowych jest stworzenie luźnej, przyjaznej atmosfery, zbliżonej do tej, jaka panuje w kawiarniach. W coworkach można coś zjeść i napić się kawy, są budki telefoniczne na wyłączność, piłkarzyki, mnóstwo roślin, kolorowych mebli, a do tego darmowe materiały biurowe i przechowalnia rowerów. Każdy ma możliwość wniesienia własnych mebli oraz personalizowania biura w dowolny sposób. Za prywatne biuro przy Kruczej 50 trzeba zapłacić minimum 1950 zł.

WeWork, Warszawa. Amerykański gigant coworkingowy oficjalnie wystartował w Cedecie

WeWork, Warszawa. Amerykański gigant coworkingowy oficjalnie...

Coworking. O co chodzi?

Część z was zastanawia się pewnie czym właściwie jest coworking. Z ang. co-working oznacza dosłownie pracować razem. Coworking umożliwia indywidualną lub wspólną pracę w wynajętym pomieszczeniu. Taki sposób pracy wykorzystywany jest głównie przez freelancerów. Osoby, które mają możliwość pracy w dowolnym miejscu wybierają takie, w których czują się najbardziej komfortowo. W domu wiele rzeczy nas rozprasza, cooworking pozwala pracować w spokoju i w dobrych warunkach.

POLECAMY TEŻ:


emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Rewolucyjne zmiany w wynagrodzeniach milionów Polaków

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto