10. PZU Półmaraton Warszawski - ruszyły zapisy na bieg!

RedakcjaZaktualizowano
10. PZU Półmaraton Warszawski - ruszyły zapisy na bieg! Szymon Starnawski
10 października, punktualnie o godzinie 10:10 ruszyły zapisy na dziesiąty, jubileuszowy PZU Półmaraton Warszawski. Ubiegłoroczną edycję półmaratonu wygrał Kenijczyk Victor Kipchirchir, który w tym roku stanął również na najwyższym stopniu podium 36. PZU Maratonu Warszawskiego

Ubiegłoroczną edycję PZU Półmaratonu Warszawskiego ukończyła rekordowa liczba uczestników. Linię mety przekroczyło 11147 biegaczy, dzięki czemu 9. PZU Półmaraton Warszawski uplasował się na piątym miejscu w rankingu największych europejskich biegów półmaratońskich zaraz po Paryżu, Berlinie, Wiedniu i Amsterdamie.

Warto jednak pamiętać, że ostatni weekend marca to nie tylko rywalizacja na trasie biegu, ale również szereg atrakcji dla samych warszawiaków. Oprócz sportowych emocji na uczestników i kibiców czeka mnóstwo dodatkowych aktywności: Targi Expo Sport&Fitness Wiosna 2015, seminaria biegowe, punkty zabaw dla dzieci, wspólna rozgrzewka przed biegiem, a do tego miasteczko maratońskie ze specjalnymi strefami od PZU – sponsora tytularnego Półmaratonu Warszawskiego.

Tak było rok temu: Półmaraton Warszawski 2014 [FOTORELACJA]

Wszystkich chętnych do udziału w biegu zapraszamy do internetowych zapisów. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej biegu.