Polecamy

Miro (dawniej Real Time Board) © Tumisu/ Pixabay.com
[2/13]

Miro (dawniej Real Time Board)

Wersja bezpłatna: tak

Tablica posiada szereg przydatnych funkcji. Użytkownicy Miro mogą pisać, rysować, wklejać zdjęcia i pliki wideo, zostawiać notatki i komentarze, wstawiać tabelki, robić wykresy, głosować, tworzyć ramki do pracy i eksportować tablice do wybranego formatu, np. pdf. Mają także do swojej dyspozycji wiele gotowych szablonów, które są niezastąpione w zarządzaniu organizacją czy designie. Ponadto wiele rzeczy mogą porządkować w kanwy, czyli w uporządkowane struktury.

Użytkownik wersji bezpłatnej dysponuje trzema tablicami. Można je rozciągać i zapełniać bardzo dużą ilością danych.

W wersji bezpłatnej występują jednak pewne ograniczenia związane z edycją tablicy, np. nie można ponownie otworzyć wyników głosowania, aby sprawdzić, jaki był rozkład głosów.

Trzeba też uważać, kto udostępnia nam swoje tablice. Jeżeli inny użytkownik zrobi to w ramach swojego zespołu, automatycznie limit naszych tablic do wykorzystania się zmniejszy. Może więc się zdarzyć, że stracimy dostęp do tablic, które utworzyliśmy.


Wirtualne tablice są wykorzystywane do pracy w grupach przez pracodawców, nauczycieli i trenerów. Wyjaśniamy, dlaczego warto je stosować w pracy, szkole i na studiach.

Najnowsze wiadomości

reklama