1 z 77
16. Aukcja Sztuki Młodej - zobacz obrazy, jakie już niedługo będzie można nabyć w warszawskiej Galerii Xanadu
Animationis
Autor: Anna Osiecka Rok powstania: 2017 Technika: olej, płótno Format: 100x100 cm Cena wywoławcza: 500,00 zł