3. kolejka RLSPK [wyniki, składy]

Trzecią kolejkę mają za sobą zespoły Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.

Mecze odbyły się w sali Zespołu Szkół w Piotrkowie Kujawskim
Mimo spóźnienia z powodu złych warunków atmosferycznych drużyna AZS PWSZ pokonała po zaciętym pojedynku Lipnowiaka. Lipnowianki przegrały pierwszy mecz w rozgrywkach, ale należy im się, za wytrwałe oczekiwanie na przyjazd rywala, brawa za postawę fair-play.
Dwa kolejne spotkania zakończyły się pewnymi wygranymi AZS WSHE i Zjednoczonych Piotrków Kuj., które do tej pory nie zanotowały porażki.
Oto wyniki 3. kolejki.
Lipnowiak Lipno - AZS PWSZ Włocławek 2:3 (-23, -23, 24, 19, -11), Zjednoczeni Piotrków Kujawski - UKS Set-Mecz Koło 3:0 (15, 18, 18), Polonia Bytoń - AZS WSHE Włocławek 0:3 (-11, -21, -16).
1. Lipnowiak Lipno 3 7 8-52. AZS WSHE Włocławek 2 6 6-1. Zjednoczeni Piotrków Kuj. 2 6 6-14. Polonia Bytoń 3 3 4-65. Set Mecz Koło 3 3 4:-76. AZS PWSZ Włocławek 3 2 4-87. SALOS Aleksandrów Kujawski 2 0 2-6
Lipnowiak: Zofia Tomicka, Monika Rutkowska, Monika Mularska, Anna Chmielewska, Aleksandra Ostrowska, Monika Lorenc, Paulina Gładkowska. Trener Rafał Sztubecki.
AZS WSHE: Marta Pawlisz, Oliwia Ziółkowska, Paulina Kubacka, Agata Gontarek, Angelika Malinowska, Sandra Latus, Marzena Marciniak, Marta Miller, Paulina Kubacka. Trener Marek Wódecki.
Zjednoczeni: Agnieszka Siwińska, Emila Urbańska, Dominika Golasińska, Świeciak Aleksandra, Durkiewicz Orina, Kapturska Marta, Ozimińska Sylwia, Kapelińska Dorota. Trener Dorota Kapelińska.
Polonia: Monika Graczyk, Sylwia Graczyk, Marta Szynalska, Wioletta Szynalska, Anna Leszczyńska, Marta Guzowska, Natalia Pakulska. Trener Krzysztof Wysocki.
Setv-Mecz: Kamila Rzeźnik, Joanna Fijałkowska, Marta Gładkowska, Justyna Szafrańska, Anna KOluszka, Oliwia Górnik, Małgorzata Budyrak, Marta Niespodzińska, Maria Głowacka, Trener Mirosław Nejman.AZS PWSZ: Patrycja Dopieralska, Joanna Jadczak, Karolina Pora, Daria Filipiak, Patrycja Lipigórska. Trener Dariusz Pokrywczyński.