6. kolejka III ligi. Włocłavia zagra ze Startem Warlubie

Szymon Makowski (z prawej) w ostatniej kolejce strzelił gola dla Włocłavii
Szymon Makowski (z prawej) w ostatniej kolejce strzelił gola dla Włocłavii Paweł Czarniak
Włocłavia zagra ze Startem Warlubie. Spotkanie czwartoligowych znajomych

W sobotę w spotkaniu 6. kolejki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej Włocłavia zagra ze Startem Warlubie (początek godzina 14 - sędziuje Sławomir Winiecki z Zamościa).Obie drużyny w minionym sezonie wspólnie wywalczyły trzecioligowy awans. We Włocławku gospodarze wygrali 3:0, ale w rewanżu ulegli 1:4.Wyniki na żywo meczów 5. kolejki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej [sezon 2013/14, 24 sierpnia] Start bardzo dobrze rozpoczął sezon. Wygrał cztery z rzędu mecze i przewodził w tabeli. W ostatniej kolejce uległ przed własną publicznością z Fogo Luboń 2:3 i stracił na rzecz Lecha II Poznań (wygrał z Włocłavią 2:1) pozycję lidera.W środę Start odpuścił Puchar Polski. W wyjazdowym meczu z Gromem Więcbork (0:10) wystąpili piłkarze B-klasowych rezerw.Najskuteczniejszym strzelcem zespołu z Warlubia jest Przemysław Sulej, który zdobył 6 goli. Jedną bramkę mniej strzelił Adrian Kural pozyskany ze Sparty Brodnica. Na nich szczególną uwagę musi zwrócić defensywa Włocłavii, która w ostatnich trzech spotkaniach traciła po dwa gole.Wydział Gier WZPN obradował na temat meczu Włocłavia - GKS Dopiewo Do dyspozycji trenera Mirosława Milewskiego podczas meczu Włocłavia - Start Warlubie są już po kontuzjach Bartłomiej Feter i Piotr Szczęsny. Włocłavia przed własną publicznością z tym sezonie nie straciła jeszcze punktów. Z rezerwami Lecha przez ponad 50 minut grała w przewadze liczebnej, ale tego nie wykorzystała. Aby nie stracić kontaktu z czołówką włocławianie nie mogą tego spotkania przegrać. W niedzielę (godzina 11) rozgrywki we włocławskiej B klasie rozpoczną też rezerwy Włocłavii. W pierwszym spotkaniu podejmować będą Tęczę Topólkę.Liczby, serie, strzelcy Włocłavii w sezonie 2013/14Ligowe liczby Włocłavii4 ligowe mecze - 6 punktów5 gole zdobyte - 6 stracone2 zwycięstwa, 0 remisy, 1 porażka2 zwycięstwa, 0 remisy, 0 porażek u siebie0 zwycięstw 0 remis, 2 porażki na wyjeździe30 spotkań ligowych w roli gospodarza bez porażki1 mecz bez straty gola2 bramki zdobyte w 1. połowie3 bramki zdobyta w 2. połowie0 goli zdobytych w 1. kwadransie gry2 gole zdobyty w ostatnim kwadransie gry2 gole zdobyte w doliczonym czasie gry 3 bramki stracone w 1. połowie meczu3 bramka stracona w 2. połowie meczu2 bramki stracone w ostatnim kwadransieStrzelcy (5)2 - Piotr Gląba1 - Mariusz Cichowlas1 - Dawid Kwiatkowski1 - Szymon MakowskiAsysty (2)1 - Bartosz Czaplicki1 - Bartosz Gralewski3 - podania od rywali, indywidualna akcjaŻółte kartki (11)2 - Piotr Gląba2 - Szymon Makowski1 - Arkadiusz Schomski1 - Kamil Kuropatwiński1 - Bartłomiej Feter1 - Ariel Winiecki1 - Bartosz Czaplicki 1 - Mateusz Ewert1 - Mariusz Cichowlas