7. kolejka TBL Anwil Włocławek - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 81:69 [wideo, zdjęcia]

Paweł Czarniak
7. kolejka TBL Anwil Włocławek - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 81:69.

Anwil - Stabill Jezioro 81:69 (26:15, 21:16, 17:15, 17:23)Anwil: Dulkys 19 (4), Hajric 14, Mijatovic 11 (3), Sokołowski 9, Katnic 5 oraz Kostrzewski 11, Clanton 9, Witliński 0.Jezioro: Nowakowski 14 (1), Doaks 12, Allen 11, Łukasiak 9, Krajniewski 7 (1) oraz Fitzgerald 13, Patoka 2, Rajewicz 1, Pandora 0ZDJĘCIA Z MECZU ANWIL - STABILL TUTAJAnwil prowadził niemal od początku do końca. Już w 4. min było 11:4, na koniec pierwszej kwarty 26:13, w drugiej kwarcie 45:23, a w trzeciej - 62:38. W pierwszej połowie włocławianie imponowali skutecznością spod kosza - 18 z 22 rzutów. Dołożyli do tego 12 asyst (22 w całym meczu) i 7 przechwytów (11 w całym meczu).  Po trzech kwartach prowadzili 64:46. Niestety w czwartej kwarcie przewaga zmalała nawet do 9 pkt. (76:67, 78:69).Więcej tutajWideo - Trener Anwilu Milijia Bogicević po meczuKoszykarz Anwilu Deividas Dulkys po meczuTrener gości Arkadiusz Papka i Andrew Fitzgerald po meczu