Anwil wygrał drugą połowę meczu w Berlinie, ale Alba nadal niepokonana w EuroCup

redakcja
redakcja
redakcja
W przedostatnim spotkaniu grupy H Pucharu Europy Anwil Włocławek przegrał we wtorek w Berlinie z Albą.

Włocławianie wygrali drugą połowę, ale o wyniku zadecydowały dwie pierwsze przegrane kwarty przez Anwil.
Alba Berlin – Anwil Włocławek 92:73 (25:16, 30:17,15:16, 22:24)ANWIL: Pluta 13 (3), Berisha 12 (4), Miller12, Jovanović 10, Hicks 8, Majewski 7 (1), Thomas 5, Thompson 4, Modrić 2.Zapis relacji na żywo z meczu kliknij TUTAJ
W najbliższej kolejce koszykarskiej ekstraklasy Anwil nie gra, ponieważ mecz z w Gdyni z Asseco Prokomem został przełożony na 15 stycznia 2011. Anwil w kończącym się roku zagra w najbliższy wtorek z Pepsi Caserta (g. 19). Włosi wygrali z Krasnye Krylia 94:67 i zapewnili sobie już awans do fazy pucharowej. .