Ariel Winiecki nowym bramkarzem Włocłavii!

Ariel Winiecki od poniedziałku nowy bramkarz Włocłavii (fot. Paweł Czarniak)
Ariel Winiecki od poniedziałku nowy bramkarz Włocłavii (fot. Paweł Czarniak) Paweł Czarniak
Ariel Winiecki nowym bramkarzem Włocłavii. Wziął udział w pierwszym poniedziałkowym treningu mistrza jesieni w 4 lidze.

Włocłavia w czasie przygotowań do rundy wiosennej planowanych ma treningi pięć razy w tygodniu, na obiektach OSiR oraz w terenie.DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUNa poniedziałkowym pierwszym treningu pojawił się bramkarz Ariel Winiecki, który podpisał kontrakt z mistrzem jesieni w IV lidze kujawsko-pomorskiej. 22-letni Winiecki mający na swoim koncie występy w 2 i 3 lidze grał dotychczas w Kujawiaku Włocławek, Mieni Lipno, Olimpii Grudziądz i ostatnio w Lechu Rypin. Wychowanek UKS Lider Włocławek ma za sobą debiut w kadrze Polski do lat 17 Michała Globisza.Adrian Rogalski piłkarz Włocłavii trafia z połowy boiska w przerwie meczu TBL Anwil - Polpharma i wygrał 2 tys. złTo oznacza, jak już informowała Gazeta Pomorska 3 stycznia, że z zespołem pożegna się Ibrahim Tandjigora. We wtorek do zespołu dołączyć ma także najskuteczniejszy strzelec Mieni Lipno Rafał Lisota. W pierwszych zajęciach uczestniczyło 26 zawodników. Więcej o treningu Włocłavii, zdjęcia oraz wideo tutajSparingi Włocłavia rozpocznie 2 lutego. Wtedy zagra dwa mecze kontrolne z Liderem Włocławek oraz Łokietkiem Brześć Kujawski. Ten drugi zespół lider A klasy prowadzony przez Billego Abbotta zawodnika Włocłavii, w sobotę rozegrał już sparing. We Włocławku pokonał juniorów starszych Włocławskiej Akademii PIłkarskiej 9:2 (wkrótce także zdjęcia oraz wideo z tego meczu). TERMINARZ SPARINGÓW WŁOCŁAVII