Arka Gdynia 0:3 Ruch Chorzów na żywo (relacja live) od godz. 19.15

Żółto-niebiescy zdecydowanie przegrali na inaugurację wiosny w Gdyni. Ruch w drugiej połowie zdominował spotkanie i wygrał 3:0.
Uwaga! Strona wymaga odświeżania!

Arka Gdynia

Ruch Chorzów

0:3

Bramki:
Żółte kartki: Bożok.
Bramki: Sobiech (12'), Zając (51'), Piech (90+4').
Żółte kartki: Grodzicki, Sadlok, Janoszka.

90+5' Koniec meczu. Arka w pierwszej połowie starała się nawiązać walkę z Ruchem, ale w drugiej połowie chorzowianie kompletnie zdominowali drugie 45 minut.

90+4' GOOOL! 0:3!!! Piech!
Wydawało się, że to już koniec, a Ruch zdołał przeprowadzić ostatnią akcję, w której trafił Piech. Pomocnik Ruchu bardzo efektownie wbiegł w pole karne i upokorzył Arkę.
90+3' Chyba ostatnia akcja meczu, Ława ładnie z dystansu, ale bardzo, bardzo wysoko.
90' Sędzia doliczył trzy minuty. Arka praktycznie nie ma szans nawet na kontaktowego gola.
88'
Bardzo ofiarnie Nykiel, który zapobiegł utracie bramki.
84' Zając do Niedzielana, ale napastnik Ruchu nie trafił nawet w światło bramki, chociaż złożył się bardzo ładnie.
74' Kontuzja Sobiecha. Za niego Maciej Scherfchen.
68' Sakaliev za Trytkę. Może on odmieni grę Żółto-niebieskich?
66' Tshibamba stara się jak może, ale dobrze grają obrońcy Ruchu. Inna sprawa, że piłkarz z Demokratycznej Republiki Kongo nie ma w ogóle wsparcia w kolegach z drużyny.
62' Arka dominuje. Z dystansu Ława, ale broni Pilarz.
56' Trzy okazje Tshibamby, ale dwa razy lepsi defensorzy, raz broni Pilarz.
51' GOOOOOOOOOOOOL! 0:2! Marcin Zając! Bardzo mocny strzał Barana, Bledzewski "wypluwa" przed siebie, tam był już Zając, który znów
47' Odważnie Bednarek, ale jego szarżę stopują obrońcy Ruchu.
46' Początek drugiej połowy. Od środka Ruch Chorzów.

45+3' Koniec pierwszej połowy.
Wyrównany mecz, ale to Ruch wykorzystał swoją okazję i prowadzi jedną bramką.
45+2' Dwie doskonałe szanse dla Tshibamby, ale nowy piłkarz Arki raz przestrzelił, a raz świetnie obronił Pilarz.
45' Po bardzo miernych piętnastu minutach Arka wreszcie zaatakowała. Ława do Budzińskiego, ale ten niecelnie.
33' Indywidualna akcja Sobiecha, ale strzał zza pola karnego minimalnie niecelny.
30' Zając w pole karne do Pulkowskiego, ale środkowy pomocnik Ruchu strzela nad poprzeczką.
24' Tym razem róg dla Ruchu, po którym w dobrej sytuacji był Sobiech, ale młody napastnik trafił prosto w dobrze ustawionego Bledzewskiego.
20' Po rożnym wykonywanym przez Bożoka bardzo duże zamieszanie, po którym piłka trafia w słupek, ale Niebiscy szybko wyjaśniają sytuację.
14' Mogło być szybkie wyrównanie, ale w sytuacji sam na sam z Pilarzem źle zachował się Trytko, który strzelił prosto w bramkarza.
12' GOOOOOOL!!! 0:1 dla Ruchu. Bramkę zdobywa Artur Sobiech. Dośrodkowanie z lewej strony Niedzielana, ładnie uderza Zając, piłkę wybija Bledzewski i dopada do niej Sobiech, który bez problemu pakuje piłkę w siatce.
9' Dośrodkowanie Niedzelana, ale Arkowcy przejmują piłkę.
6' Pierwszy groźny strzał Arki, ale Ława daleko obok bramki Pilarza.
1' Zaczynamy inaugurację wiosny w Gdyni. Od środka Arka.
0' Wyjściowe jedenastki:

Arka Gdynia:
Bledzewski - Szmatiuk, Kowalski, Siebert, Bednarek - Bożok, Ława, Budziński, Lubenov - Tshibamba, Trytko.

Ruch Chorzów: Pilarz - Nykiel, Sadlok, Grodzicki, Grzyb - Zając, Pulkowski, Baran, Janoszka - Niedzielan, Sobiech.
0' Za chwileczkę początek spotkania i składu obu drużyn.
0' Początek spotkania o godz. 19.15.

Sędzia: Marcin Borski (Warszawa).

Arka Gdynia: Bledzewski - Szmatiuk, Kowalski, Siebert, Bednarek - Bożok, Ława, Budziński, Lubenov (Labukas 79') - Tshibamba, Trytko (Sakaliev 68').

Ruch Chorzów: Pilarz - Nykiel, Sadlok, Grodzicki, Grzyb - Zając, Pulkowski (Piech 79'), Baran, Janoszka - Niedzielan, Sobiech (Scherfchen 74').