Atrium Reduta po raz kolejny rozdaje darmowe choinki w Warszawie. To nie koniec tegorocznych prezentów. Co jeszcze?

Materiał informacyjny Atrium Reduta
Artium Reduta co roku przygotowuje dla swoich klientów wiele okołoświątecznych atrakcji i promocji. Rozdawanie choinek to już niemal tradycja, ale to nie wszystko. Nowe miejsca rozrywki, które umilą nam przedświąteczne zakupy, darmowe pakowanie prezentów i kilka nowych sklepów to powody, dla których warto wybrać się w grudniu właśnie do Atrium Reduta. Zobacz szczegóły!

Atrium Reduta – nowe sklepy, w których zrobisz przedświąteczne zakupy

Atrium Reduta nie przestaje się rozwijać – na terenie centrum handlowego wciąż otwierają się nowe sklepy, do których warto zajrzeć podczas poszukiwania prezentów dla bliskich. Jednym z kierunków idealnych pod tym względem jest nowo otwarty salon Sinsay. Na ponad 1200 m2 powierzchni mieszczą się działy z odzieżą damską, męską, dziecięcą, dodatkami oraz z artykułami dekoracyjnymi do domu. To naprawdę doskonałe miejsce na świąteczne zakupy – wysokiej jakości materiały i urocze printy zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających! Oprócz tego klienci mogą udać się także do nowego salonu Mohito proponującego stylową odzież damską i akcesoria. 10 grudnia w Atrium Reduta otwarte zostanie także wyczekiwane przez klientów Pepco – miejsce wręcz idealne, aby zaopatrzyć się w artykuły gospodarstwa domowego, ozdoby i zabawki!

W ostatnim czasie Atrium Reduta świętowało także otwarcie salonu RTV Euro AGD, do którego powinny udać się osoby chcące podarować bliskim wybrany sprzęt lub gadżet. Brak pomysłu? Nic straconego – w Strefie Gracza x-kom, czyli nowoczesnym gaming roomie, można przetestować sprzęty dedykowane graczom – laptopy, monitory oraz różnego rodzaju akcesoria. A już po świętach na tych, którzy w tym wyjątkowym czasie spragnieni są nowych wrażeń, będzie czekać Be Happy Museum – Muzeum Szczęścia i Iluzji. To jedyne takie miejsce w stolicy! Pomieszczenia urządzone w cukierkowym stylu i dziesiątki fantazyjnych gadżetów sprawią, że w tym miejscu zarówno dzieci, jak i dorośli będą bawić się doskonale.

Choinki w Warszawie – w Atrium Reduta otrzymasz ją za darmo

Zastanawiasz się, gdzie udać się po zakup choinki? Warszawa oferuje wiele możliwości. Jak co roku, Atrium Reduta przygotowało dla swoich klientów specjalną akcję świąteczną, w ramach której klienci będą mogli odebrać w prezencie piękną i niesamowicie pachnącą żywą choinkę. Kto może liczyć na taki podarunek? Wystarczy między 5 a 15 grudnia udać się do Atrium Reduta i zrobić zakupy za co najmniej 300 zł. Jest jeden warunek – kwota ta może być rozdzielona na maksymalnie dwa paragony pochodzące z dowolnych sklepów znajdujących się na terenie centrum handlowego. Chcąc otrzymać taki bonus, warto się pospieszyć – liczba drzewek jest bowiem ograniczona, a na piękne choinki czeka cała Warszawa!

Pakowanie prezentów w Warszawie – zrób to przy okazji zakupów

Atrium Reduta przygotowało jeszcze jedną niespodziankę, która z pewnością ułatwi życie wielu klientom. Chodzi oczywiście o pakowanie prezentów. Warszawa wzbogaciła się o jedno miejsce, gdzie można zrobić to szybko, pięknie i co najważniejsze – bezpłatnie! Z tej usługi będzie można skorzystać już od 16 grudnia – wystarczy przyjść na specjalnie oznaczone stoisko ze swoimi prezentami i oddać je w ręce specjalnie przygotowanych do pracy osób. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto w przedświątecznym zamieszaniu narzeka na brak czasu, pomysłu lub nie czuje się pewnie w zadaniach manualnych. Pięknie zapakowane prezenty nie tylko będą świetnie prezentować się pod choinką, ale z pewnością sprawią mnóstwo radości obdarowywanym osobom!

Dodaj ogłoszenie