Atrium Reduta z akcją Wiosna w mieście!

Materiał informacyjny
W dniach 4-14 kwietnia 2019 wiosna na dobre zagości w Atrium Reduta! Na klientów, którzy zrobią zakupy w centrum handlowym i zagrają w grę pamięciową Memory, czekają wiosenne nagrody gwarantowane. Członkowie programu Reduta Friends mają zaś szansę przesiąść się z aut na rowery lub hulajnogi, które będą mogli wygrać w specjalnie dla nich przygotowanym konkursie!

Aby wziąć udział w akcji Wiosna w mieście, należy w dniach 4-14 kwietnia br. dokonać w Atrium Reduta zakupów na kwotę o minimalnej wartości 150 zł i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji. Następnie trzeba znaleźć jak najwięcej par ukrytych na tablicy magnetycznej w czasie 1 minuty. Za odkrycie minimum 3 par na graczy czekają vouchery na wiosenny, świeżo wyciskany sok w lodziarni Grycan, za minimum 5 par – bilety do kina CINEMA 3D. Osoby, którym uda się dobrać w pary minimum 7 kart, otrzymają wiosenny las w słoiku, zaś odkrycie wszystkich będzie premiowane voucherem „Stylowi na wiosnę!” – na manicure klasyczny, strzyżenie męskie lub mycie ręczne auta (do wyboru). Liczba nagród jest ograniczona.

Członkostwo w programie Reduta Friends jest gwarancją dodatkowych 30 sekund na poszukiwanie karcianych par oraz możliwości zdobycia dodatkowych, wiosennych nagród. Uczestnicy programu, którzy na specjalnym formularzu odpowiedzą na pytanie „Dlaczego warto przesiąść się z samochodu na rower lub hulajnogę?”, powalczą o rowery miejskie marki Embassy lub hulajnogi. Liczba nagród jest ograniczona.

Wiosna w mieście w Atrium Reduta odbędzie się w dniach 4-14 kwietnia 2019 w godzinach 12:00-20:00. Regulamin akcji oraz więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej http://atrium-reduta.pl/

Dodaj ogłoszenie