Bieg organizują wspólnie warszawski Ratusz (a ściślej wyspecjalizowana w kwestii rekreacji Aktywna Warszawa) z Fundacją „Maraton Warszawski”. Honorowym starterem biegu będzie wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska. Biegacze wystartowali z ulicy Myśliwieckiej, pobiegli ulicami Rozbrat, Książęcą, Alejami Ujazdowskimi, Agrykola, Szwoleżerów, Kawalerii i po przebiegnięciu 5 km będą finiszować na Myśliwieckiej. Trasa ma atest PZLA.
Bieg Konstytucji 3 Maja. Gigantyczna frekwencja w historyczn...
Do klasyfikacji Ligi Mistrzów Warszawy będą się liczyły cztery starty z pięciu największych stołecznych imprez biegowych. To organizowane przez Fundację Półmaraton i Maraton Warszawski oraz Bieg Konstytucji, Bieg Powstania i Bieg Niepodległości, które w tym roku współorganizują Ratusz i Fundacja.

– Nie wszyscy mogą przebiec 5 km, ale wszyscy mogą kibicować swoim bliskim, znajomym, sąsiadom i być może zainspirować się do tego, by stanąć na starcie kolejnych imprez Triady Biegowej. Wiwatujmy wspólnie: na starcie, przy trasie i na mecie - powiedziała wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska


III Konwój św. Mikołaja przemierzy nie tylko powiat szczecinecki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?