Błękitni Stargard - Darzbór Szczecinek 4-1

Grzegorz Drążek
grzegorz drążek
W dzisiejszym meczu Błękitni Stargard wygrali u siebie z Darzborem Szczecinek 4:1

W pierwszej połowie najpierw bramkę mogli strzelić goście, ale zmarnowali sytuację sam na sam z bramkarzem. Po chwili Błękitni niemal wbili sobie sami gola, ale w porę wybili piłkę zmierzającą do bramki po niefortunnym odbiciu.
W 31 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po rzucie rożnym gola głową strzelił Tomasz Królak. W drugiej połowie stargardzianie nie ograniczyli się do obrony wyniku i atakowali. To przyniosło kolejne gole. Na 2:0 strzelił Łukasz Woźniak, a później sytuację sam na sam z golkiperem gości wykorzystał Bartłomiej Zdunek i było 3:0.
Goście odpowiedzieli jednym trafieniem. Pięknym uderzeniem spoza pola karnego popisał się Radosław Erlich. W końcówce Błękitni jeszcze zaatakowali. Najpierw po kiksie bramkarza Darzboru do pustej bramki nie trafił Sebastian Inczewski, a po chwili było lepiej i Królak trafił do siatki ustalając wynik spotkania.
To pierwsza wygrana stargardzian po serii dziewięciu meczów bez zwycięstwa.