Błękitni Stargard - Pogoń Barlinek 3:1

Grzegorz Drążek
Tadeusz SURMA
W dzisiejszym spotkaniu czternastej kolejki III ligi piłkarze Błękitnych Stargard pokonali u siebie Pogoń Barlinek. Stargardzianie są na trzecim miejscu w tabeli.

Przed tym meczem Błękitni zajmowali trzecie, a Pogoń czwarte miejsce w tabeli. Stargardzianie mieli tylko punkt więcej. Oba zespoły zagrały ofensywnie, było wiele sytuacji bramkowych i strzałów.
Po pierwszej połowie prowadzili gospodarze, a gola w 3 minucie strzelił Tomasz Pustelnik.
Po przerwie przycisnęli stargardzianie. W 65 minucie było 2:0, a gola strzałem głową strzelił Robert Gajda. W 77 minucie było 3:0, po pięknej akcji Fernando Batisty, Gajdy i wprowadzonego dwie minuty wcześniej Tomasza Kubickiego. Ten ostatni skutecznie wykończył wymianę podań między tymi zawodnikami. Goście honorowe trafienie zaliczyli w 86 minucie, sytuację sam na sam wykorzystał Kacper Stukonis.