Cavaliada Warszawa 2015. Zobaczcie zdjęcia z jeździeckich zmagań

ew
Cavaliada Warszawa 2015
Cavaliada Warszawa 2015 Grzegorz Jakubowski
Widowiskowe zawody w skokach przez przeszkody, ujeżdżenie, powożenie, zawody dzieci na kucach oraz kiermasz sprzętu jeździeckiego. Długi weekend na Torwarze od 12-15 marca był ekscytujący.

Cavaliada Warszawa 2015 na warszawskim Torwarze

Grand Prix Warszawy pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego zwyciężył Kristpas Neretnieks z Łotwy. Drugie miejsce zajął Michael Kölz, a trzecie reprezentant Polski Mściwoj Kiecoń na Urbane.

Zawodnicy najpierw pokonywali trudny i długi parkur. Emocje sięgnęły zenitu podczas rozgrywki, do której awansowali tylko ci, którzy pokonali parkur podstawowy bezbłędnie i w wyznaczonej normie czasu. W rozgrywce wzięło udział 8 zawodników: Marcel Marschall na Undercontract, Michael Kölz na FST Dipylon, Andre Plath na AFP'S Cosmic Blue, Kristaps Neretnieks i Caramsin, Vladimir Beletskiy na Rocketman 2, Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick, Tomasz Miśkiewicz na Civis oraz Mściwoj Kiecoń na Urbane.

Grand Prix Warszawy, najważniejszy konkurs Cavaliady wyłonił zwycięzców Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. Prawo startu w finale Pucharu Świata, który w tym roku odbędzie się w Las Vegas uzyskało trzech najlepszych zawodników - Kristaps Neretnieks, Vladimir Beletskiy, Andis Varna

W finale Rankingu Cavaliada Tour zwyciężył Jarosław Skrzyczyński, na drugim miejscu uplsował się Andre Plath a na trzecim Kristaps Neretnieks.

Emocjonująca rywalizacja najlepszych jeźdźców rozpoczęła się 12 marca tradycyjnie na Torwarze.

Sprawdź też: Cavaliada Warszawa 2015. Rozpoczęła się emocjonująca rywalizacja najlepszych jeźdźców