Chcesz zmienić swoje otoczenie? Weź udział w konkursie dla studentów farmacji – do wygrania grant na realizację projektu!

Materiał informacyjny
Jesteś studentem farmacji z głową pełną pomysłów? Wiesz, jak wpłynąć na poprawę funkcjonowania najbliższego otoczenia w kwestiach dotyczących zdrowia? Zgłoś swój projekt do konkursu, realizowanego w ramach 5. edycji programu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji”, i wygraj 17 000 złotych.

Studenci farmacji zaangażowani społecznie
Zależy Ci na zmobilizowaniu swoich sąsiadów do regularnego uprawiania sportu? A może jako przyszły farmaceuta wiesz, że budowanie prozdrowotnych nawyków u dzieci zaprocentuje w przyszłości? Twoje pomysły mogą zostać wcielone w życie! Firma Gedeon Richter, inicjator programu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji”, umożliwia studentom farmacji zrealizowanie projektów mających na celu poprawę funkcjonowania otoczenia w obszarze zdrowia.

Jak zdobyć grant?
5. edycja programu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji” opiera się na idei konkursu, w ramach którego przyszli farmaceuci mogą zgłosić opis kampanii społecznej lub edukacyjnej. Projekt powinien zawierać propozycję działań na rzecz:
• najmłodszych członków społeczności lokalnej – kategoria: „Zdrowy maluch”
• kobiet – kategoria: „Zdrowa ona”
• mężczyzn – kategoria: „Zdrowy on”

RECEPTA na sukces

Zgłoszenia przyjmowane są od 11 lutego do 15 marca 2019 roku za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej: www.gedeonrichter.pl/konkurs-recepta. Szczegółowy regulamin konkursu oraz szablon prezentacji dostępne są w zakładce projektu „RECEPTA na sukces. Zostań liderem farmacji”. Spośród nadesłanych propozycji jury wytypuje 30 prac, które będą się wyróżniać zarówno pod względem oryginalności, jak i potencjału realizacyjnego. W kolejnym etapie autorzy najlepszych projektów wezmą udział w warsztatach z planowania i wdrażania kampanii społecznych oraz szkoleniu z umiejętności miękkich i porozumiewania się. Studenci otrzymają również możliwość wprowadzenia zmian w swoich projektach, uzupełniając je zgodnie z wiedzą i wskazówkami otrzymanymi podczas spotkań z ekspertami. Finalne pomysły na kampanie zostaną ocenione przez Polaków podczas głosowania internetowego.

Jest o co walczyć
W ramach każdej kategorii konkursowej wyłonionych zostanie troje zwycięzców. Zdobywca głównej nagrody otrzyma grant w wysokości 17 000 zł, zaś dwoje autorów wyróżnionych prac – po 2 000 zł. Dla wszystkich studentów przygotowane zostaną specjalne tutoriale z poradami ekspertów programu, stanowiące kompendium wiedzy w zakresie realizacji kampanii społecznych i edukacyjnych.

Chcesz być na bieżąco? Polub profil „RECEPTA na sukces”na Facebooku, gdzie znajdziesz porady, aktualne informacje o programie, wydarzeniach, a także ciekawostki związane z branżą farmaceutyczną i medyczną.

* * *

O Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.
Gedeon Richter to jedna z największych firm sektora farmaceutycznego w Europie. Zajmuje się produkcją, badaniami i rozwojem leków. Gedeon Richter, jako inicjator programów z cyklu „RECEPTA na sukces”, ma na uwadze rozwój młodych osób, wkraczających na ścieżkę zawodową w obszarze farmacji i medycyny.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Strefa Biznesu - Sytuacja na rynku pracy w 2023 roku

Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie