Co robić w maju w Warszawie.? Koncerty, festiwale, targi. Przegląd najciekawszych wydarzeń miesiąca

Barbara Woźnica
Barbara Woźnica
Saska Kępa - a wraz z nią cała Warszawa - będzie świętować w ostatnią sobotę maja. Tegoroczne Święto Saskiej Kępy odbędzie się pod hasłem  „Blisko siebie”. Wspólne świętowanie rozpocznie się od parady. Wezmą w niej udział m.in. mistrzynie teatru ulicznego, aktorki-kameleony i finalistki ostatniej edycji Mam Talent oraz mieszkańcy. Organizatorzy szykują dwie sceny koncertowe – przy rondzie Waszyngtona i przy ul. Obrońców. Będzie się działo!

KIEDY: 27 maja, godz. 14 - 22
GDZIE: Saska Kępa
WSTĘP: wolny
Saska Kępa - a wraz z nią cała Warszawa - będzie świętować w ostatnią sobotę maja. Tegoroczne Święto Saskiej Kępy odbędzie się pod hasłem „Blisko siebie”. Wspólne świętowanie rozpocznie się od parady. Wezmą w niej udział m.in. mistrzynie teatru ulicznego, aktorki-kameleony i finalistki ostatniej edycji Mam Talent oraz mieszkańcy. Organizatorzy szykują dwie sceny koncertowe – przy rondzie Waszyngtona i przy ul. Obrońców. Będzie się działo! KIEDY: 27 maja, godz. 14 - 22 GDZIE: Saska Kępa WSTĘP: wolny Polska Press Grupa / archiwum
Najbliższe tygodnie pełne będą ciekawych wydarzeń - koncerty, wydarzenia dla pasjonatów roślin i designu. Nie zabraknie też ulubionych plenerowych - food trucków, pokazów w Multimedialnym Fontann czy Nocnego Marketu. W połowie miesiąca odbędzie się uwielbiana przez warszawiaków Noc Muzeów. Przygotowaliśmy dla was przegląd wydarzeń, które odbywać się będą w maju w Warszawie.

Imprezy i wydarzenia w Warszawie, maj 2023 r.

Wiosna zawitała do nas na dobre. Po zimowych miesiącach chętniej wychodzimy z domu, korzystamy ze spacerów i promieni słońca i szukamy ciekawych wydarzeń - zarówno tych plenerowych jak i pod dachem. Maj w Warszawie upłynie pod znakiem koncertów i powracających imprez plenerowych. W naszym przeglądzie zebraliśmy dla was najciekawsze koncerty, które odbędą się w najbliższych tygodniach.

Koncerty w maju. W Warszawie zagrają m.in.:

  • Diana Krall
  • ØRGANEK a
  • Agnieszka Chylińska
  • The Doors Alive
  • Peja
  • John Porter & Agata Karczewska
  • Fun Lovin’ Criminals

W przeglądzie znajdziecie też powracające - i niezwykle lubiane przez warszawiaków - wydarzenia plenerowe:

  • Nocny Market
  • festiwale streetfoodu
  • pokazy w Multimedialnym Parku Fontann

W majowym kalendarzu imprez znajdują się imprezy tak bardzo lubiane przez warszawiaków jak juwenalia, festiwal czekolady i słodkości czy targi książki oraz wydarzenia dla pasjonatów roślin - wyprzedaż roślin.

Saska Kępa - a wraz z nią cała Warszawa - będzie świętować w ostatnią sobotę maja. Tegoroczne Święto Saskiej Kępy odbędzie się pod hasłem  „Blisko siebie”. Wspólne świętowanie rozpocznie się od parady. Wezmą w niej udział m.in. mistrzynie teatru ulicznego, aktorki-kameleony i finalistki ostatniej edycji Mam Talent oraz mieszkańcy. Organizatorzy szykują dwie sceny koncertowe – przy rondzie Waszyngtona i przy ul. Obrońców. Będzie się działo!

KIEDY: 27 maja, godz. 14 - 22
GDZIE: Saska Kępa
WSTĘP: wolny

Co robić w maju w Warszawie.? Koncerty, festiwale, targi. Pr...

iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie