Czarodziej czy Szarlatan? Szaman Texcoco opowiada o swojej nietypowej działalności

Materiał informacyjny Media Company
Udostępnij:
Przed nami wiosna czas zakochanych nowych miłości ale również złamanych serc i rozstań. Zapytaliśmy szamana Texaco jacy ludzie do niego przychodzą po pomoc i z jakimi niecodziennymi problemami się do niego zgłaszają.

Jakie pytania najczęściej padają podczas sesji? Czy są wśród nich takie, które potrafią zaskoczyć, a nawet zszokować?

Trudno mi mówić o dziwnych i trudnych pytaniach, ponieważ dla osób, które je zadają są one po prostu naturalne, osobiste. Poza tym karty, których używam, a jest to Tarot Azteków, dają bardzo szerokie spektrum możliwości. Możemy pytać o przeróżne aspekty życiowe i nie obawiać się uznania za dziwnych. Często pytania dotyczą zmarłych i ich samopoczucia. Zdarzają się też osoby, chcące wiedzieć, jaki rodzaj seksu uprawia jego żona z kochankiem. Inni, to nieszczęśliwie zakochani, nie widzący czy mają się rozstać z partnerem. Są też zapytania natury kryminalnej, gdzie próbuje się dociec, na przykład, kto zabił brata? Z tego typu problemem zgłosił się mężczyzna, który szuka sprawcy zabójstwa od ośmiu lat, a sprawa utknęła w martwym punkcie. Niestety większość zgłaszających się, dzwoni lub odwiedza mnie wyłącznie w sytuacji, jak jest jakiś problem do rozwiązania. Rzadko, kiedy ktoś jest szczęśliwy chce przepowiedni.

Czy kobiety i mężczyźni zadają podobne pytania?

Zauważałem, że mężczyzn bardziej interesują sprawy sercowe niż finansowe. Rzadko pytają o kwestie materialne. 90 proc. czasu wróżby poświęcają na omówienie związku. Nie interesuje ich też zdrowie. Jeśli chodzi o kobiety, to podchodzą one do wróżby bardzo emocjonalnie. Denerwują się, zakładając, że ich przyszłe życie zależy od układu kart. Odwrotnie jest u mężczyzn. Oni, z kolei podchodzą do tego na luzie, co z punktu widzenie energii zgromadzonej wokół kart jest bardzo właściwe. Karty lepiej współpracują z osobą, która nie jest rozemocjonowana, albowiem ten dodatkowy czynnik powoduje bałagan w układach kart. Karty są wyczulone na emocje!

Czyli jeśli ktoś ma słabą psychikę to powinien odpuścić sobie wróżby?

W momencie zadawania pytania staram się wyczuć czy dana osoba jest gotowa na odpowiedź. Ale jeżeli karty pokażą na przykład kochanka, to ja muszę o tym powiedzieć. Nie mogę tego ukrywać. Trzeba liczyć się z tym, że wróżbita nie może koloryzować i poprawiać samopoczucie. Wróżbita ma analizować karty. Osobną kwestią jest to, że do czytania kart nie wystarczy się ich nauczyć na pamięć. To są lata praktyki, tysiące układów i kombinacji kart. Na szczęście karty wiedzą kiedy i na jaką informację jest ktoś gotowy. Tak więc, jeśli na daną odpowiedź nie jest ktoś gotowy, to zwyczajnie karty jej nie udzielą.

Kiedy jednak już dana osoba zadzwoni lub przyjdzie, to zawsze Pan proponuje karty? Są najbardziej skuteczne w przepowiedni?

Tak naprawdę, to wróżbita ma być skuteczny, a nie karty. Osobiście korzystam z kilku różnych talii kart. Dobry wróżbita lub wróżka, jeżeli ma talent, to ze wszystkiego może wróżyć. Nawet z kartek papieru z symbolami. Jednak na naukę trzeba poświęcić wiele lat i cały czas doskonalić swój warsztat. Karty służą mi również do analizy energii jaką ktoś posiada, klątw i innych obciążeń. Jest to szczególnie przydatne przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju rytuałów ponieważ określa energię drugiej osoby.

Mówi Pan o rytuałach i urokach. Czym właściwie one są?

Od lat zajmuję się rytuałami, w tym zwłaszcza tymi magicznymi. Najczęściej ludzie zwracają się do mnie z problemami miłosnymi, gdy mają złamane serca. W tym celu często proponuję tzw. rytuał miłosny. Dodatkowo zajmuję się zdejmowaniem klątw i uroków, jak również ich rzucaniem. Z rytuałami praktykuję od dawna, cały czas modyfikuję je i udoskonalam. Wiele osób korzystających z tego typu praktyk jest z polecenia, choć większość z nich wstydzi się tego, że uczestniczy w tego typu spotkaniach. Z reguły zwycięża jednak chęć pochwalenia się koleżance lub koledze. Osoby przychodzące z polecenie są świadectwem, że moja praca ma sens i odbieram to jako uznanie dla swojej pracy.

Czy rytuał ma prawo zadziałać?

Tak oczywiście! Jeżeli taki rytuał jest przeprowadzony przez znawcę, czyli kogoś kto podchodzi do magii profesjonalnie, to jest duża szansa na powodzenie.

Co dokładnie Pan ma na myśli?

Chodzi mi o wykonywanie wszystkich czynności w zgodzie ze sztuką magii, jak również precyzją i starannością. Niestety większość osób zajmujących się tą profesją wykonuje rytuały ogólne, i jest to podstawowy błąd. Albowiem każdy rytuał musi być indywidualnie dopasowany, pod konkretną sytuację i energię. Dla mnie podstawą jest wspólna analiza danego problemu. Zwykle odbywa ona się przez telefon lub osobiście. Wtedy to określam jaki rytuał zastosować i który będzie miał najsilniejsze działanie.

Czy osoba, która zamawia rytuał lub urok musi również wykonywać jakieś czynności?

Zdecydowanie tak! Każdy rytuał musi być domknięty przez zamawiającego, czyli musi nastąpić połączenie z jego energią. Zwykle odbywa się to przy pomocy świec, które stosuję w trakcie przeprowadzania rytuału. Domknięcie polega na dopaleniu się tych świec. Inne rozwiązanie to takie, gdy osoba zamawiająca przez pewien czas nosi amulet, aby aktywować wydobytą przeze mnie energię.

Jakie są ceny Pana usług

Jeżeli chodzi o wróżbę to oczywiście nie mam płatnej linii bo dla mnie to nieprofesjonalne. Każda wróżba jest opłacana z góry, na mojej stronie przez sklep lub standardowym przelewem po czym ustalamy termin i godzinę, za wróżbę można zapłacić na stronie. Konsultacja 30 min to koszt 150 zł nie wykonuję wróżb na ilość pytań ponieważ pochodzę do tego poważnie co robię, myślę że 30 min to jest optymalny czas żeby zadać wiele pytań i przeanalizować dany problem. Co do rytuałów na mojej stornie jest cennik mniej więcej na tym poziomie kształtują się ceny ale warunki są ustalane indywidualnie. Zapraszam do odwiedzin na mojej stornie https://www.rytual-milosny666.pl, mój numer telefonu 694-443-869 lub WhatsUP. Natomiast na moim FB znajdziecie aktualności konkury i opinię. https://www.facebook.com/Rytualmilosny1 na hasło „rytuał” 10% zniżki .

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie