Czym dojedziesz najtaniej Porównanie cen iTaxi Ubera i myTaxi

Materiał partnera zewnętrznego

Wrzesień to czas, w którym wracamy z urlopów, wysyłamy dzieci do szkoły, rozpoczynamy nowy rok szkolny, a niedługo również rok akademicki. Naładowani pozytywną energią po wakacjach jesteśmy w stanie pracować efektywniej. W takim czasie warto zweryfikować ofertę przewoźników i firm taksówkarskich.

Czym jeździć w zapracowanej Warszawie?

iTaxi porównało oferty kilku przewoźników oferujących przewozy w Warszawie. Raport porównawczy zweryfikował konkurencyjność ofert dwóch firm taksówkarskich – iTaxi oraz myTaxi, a także Ubera (uberPOP i uberSELECT).

Porównanie dotyczyło trasy spod adresu Wernyhory 13, pod którym mieści się biuro firmy iTaxi, do Dworca Centralnego. Trasa ta wynosi siedem kilometrów, a łączna opłata za kurs to od 15 do 29 złotych, średnio 20 – 22 złote za kurs.

Opłata podstawowa w Uberze plasowała się na poziomie od 4 do 7 złotych (uberPOP 4 zł, uberSELECT 7 zł), w przypadku iTaxi oraz myTaxi opłata podstawowa wyniosła 8 zł. Opłata czasowa dotyczyła wyłącznie Ubera i wynosiła 0,25 zł/min. – uberPOP lub 0,35zł/min – uberSELECT. Największa opłata kilometrowa dotyczyła oferty myTaxi i wynosiła 2,2 zł/km. Najtańszą stawkę zaoferowało iTaxi – 1,1 zł/km. Dodatkowo doliczono 10 zł opłatę za rezygnację z kursu w przypadku Ubera.

Łączny wynik prezentuje się następująco:

• 1. miejsce iTaxi – od 16,6 zł do 18,6 zł,
• 2. miejsce uberPOP – od 15 zł do 20 zł,
• 3. miejsce myTaxi – od 23,2 zł do 27,4 zł,
• 4. miejsce uberSELECT – od 22 zł do 29 zł.

Cena za kursy iTaxi była liczona zgodnie z promocją „Poza Szczytem”, która trwa przez cały weekend oraz na tygodniu poza godzinami od 6 do 9:59 i od 16 do 18:59. Promocja sprawia, że iTaxi oferuje najtańsze przewozy w kraju poza godzinami szczytu. myTaxi oferuje również rabat na 25 złotych co drugi kurs, który można wykorzystać pięć razy na jednego klienta firmy.

Dodatkowe udogodnienia dla klientów iTaxi

iTaxi jako nieliczna w Polsce oferuje funkcjonalną i prostą w obsłudze aplikację do zamawiania przejazdów oraz zarządzania nimi. System ten dedykowany jest nie tylko klientom prywatnym, ale także klientom biznesowym. Dzięki aplikacji iTaxi przedsiębiorcy i firmy mogą zarządzać przejazdami pracowników, a także uzyskać dedykowanego opiekuna iTaxi, który zatroszczy się o interes firmy.

Promocja „Poza Szczytem” potrwa do 17. września, jednak iTaxi już szykuje nowe, atrakcyjne promocje dla stałych oraz nowych klientów korzystających z aplikacji iTaxi. Jeżeli szukasz taniego przewoźnika, koniecznie sprawdź ofertę firmy iTaxi – poza najniższymi cenami, zyskasz również najwyższą jakość obsługi klienta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie