Dream team z Wawrowa najlepszy

Stoją od lewej: Rafał Karczmarz, Mieczysław Woźniak, Alan Szczotka
Klęczą od lewej: Marcel Studziński i Kamil Nowacki.
Stoją od lewej: Rafał Karczmarz, Mieczysław Woźniak, Alan Szczotka Klęczą od lewej: Marcel Studziński i Kamil Nowacki.
W niedzielę na torze w Częstochowie odbyła się druga runda Drużynowych Mistrzostw Polski.

Zawodnicy Gorzowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Speedway Wawrów" zwyciężyli dziś w drugiej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Nasi zawodnicy wręcz zdeklasowali swoich rywali, odnosząc w zawodach aż 14 zwycięstw. Prym wiedli aktualny Mistrz Polski Kamil Nowacki i Rafał Karczmarz. Niewiele ustępowali im Alan Szczotka i Marcel Studziński.
Zawodnicy GUKS "Speedway Wawrów" pod okiem trenera Mieczysława Woźniaka zgarniają w tym sezonie wszystkie liczące się trofea. Stanowią monolit i zmierzają po złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Nie tak dawno Kamil Nowacki i Alan Szczotka zdobyli Puchar Polski Par Klubowych. Brązowe medale w tych rozgrywkach zdobyła druga nasza para - Rafał Karczmarz i Marcel Studziński. W sobotę tytuł Indywidualnego Mistrza Polski wywalczył Kamil Nowacki. Wielkie brawa dla naszych zawodników !
Wyniki drugiej rundy DMP
I. GUKS Speedway Wawrów: 50 pkt13. Kamil Nowacki (3,2,3,3,3) 1414. Alan Szczotka (1,3,3,3,3) 1315. Rafał Karczmarz (3,3,3,U,3) 1216. Marcel Studziński (3,t,1,2,3) 9
II. MKMŻ Rybki Rybnik: 28 pkt9. Patryk Rydlewski (2,2,2,0,2) 810. brak zawodnika11. Kamil Wieczorek (1,1,2,3,2) 912. Robert Chmiel (3,3,u,3,2) 11
III. Lotos Wybrzeże Gdańsk: 22 pkt5. Dawid Dawidowski (2,2,3,2,u) 96. Aureliusz Bieliński (2,3,2,2,u) 97. Karol Kossman (2,1,1,u,u) 48. Kamil Łodożyński (-,-,-,-) - nie startował
IV. UŚKS Speedway Częstochowa: 13 pkt1. Michał Gruchalski (w/u,2,1,1,1) 52. Kacper Kupczak (1,0,0,1,1) 33. Adrian Bialk (0,1,w,1,1) 34. Daniel Zięba (-,-,-,-) - nie startował17. Paweł Portas (d,d,2,d,w) 2