18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Drużyna „IPA Bydgoszcz” zwyciężyła

Drużyna „IPA Bydgoszcz” zwyciężyła w II Otwartych Mistrzostwach Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, które odbyły się w miniony weekend w Radomiu. Indywidualnym Mistrzem Polski został Maciej Rakowicz z „IPA Bydgoszcz”.

W dniach 29-30 marca 2014r. w Radomiu odbyły się drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. W zawodach drużynowych wystąpiło 13 drużyn reprezentujący różne regiony Polski, a także drużyna IPA Kijów wspólnie z Ukrainą. Drużyna „IPA Bydgoszcz” wystąpiła w składzie Maciej Rakowicz (KPP Świecie), Jacek Lutowski (KPP Świecie), Waldemar Cabański (KMP Toruń).

|
||
||
|

Nasza drużyna bez porażki w grupie, w ćwierćfinale spotkała się z reprezentacją Straży Pożarnej z Radomia wygrywając cały pojedynek 3:0. W półfinale IPA Bydgoszcz pokonała drużynę IPA Przemyśl awansując do finału rozgrywek. W finale drużynowym Mistrzostw Polski drużyna „Bazy Lotnictwa Szkolnego Radom” musiała uznać wyższość Naszej drużynie przegrywając całe spotkanie 0:3. Natomiast w turnieju indywidualnym „złoto” przypadło Maciejowi Rakowiczowi, a „srebro” Waldemarowi Cabańskiemu z IPA Bydgoszcz. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Świadczyć może o tym, że zwycięzcy turnieju drużynowego pokonali w meczu pokazowym „IKTS Broń Radom” grającą, na co dzień w II lidze tenisa stołowego.