Dwa medale Mistrzostw Europy dla biegaczy na orientację z Ursynowa

urząd dzielnicy ursynów
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Fot. Bruno Fidrych / Polskapresse
W dniach 24-26 czerwca 2011r w Czechach, w okolicach miejscowości Jindřichův Hradec, zostały rozegrane Mistrzostwa Europy Juniorów w Biegu na Orientację.

Wśród 336 reprezentantów z 30 krajów Europy dwóch ursynowskich zawodników wywalczyło medale! 24 czerwca w biegu sprinterskim w kategorii M-16 trzecie miejsce zajął Krzysztof Wołowczyk, natomiast złoty medal w kategorii M-18 zdobył Piotr Parfianowicz.

Obaj juniorzy są mieszkańcami Ursynowa, podopiecznymi trenera Jerzego Antonowicza, reprezentują Ursynowsko – Natolińskie Towarzystwo Sportowe . Gratulacje dla zawodników i trenera za wspaniałe sukcesy na arenie międzynarodowej!

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!