Dwa złote medale wiceprezesa LKS Vectra. Sukcesy włocławskiej młodzieży

LKS VECTRA WŁOCŁAWEK
LKS VECTRA DGS WŁOCŁAWEK
Dwa mistrzowskie tytułu wywalczył w Spale podczas Halowych lekoatletycznych Mistrzostwa Polski Weteranów Małgorzata Gąsowska.

Wiceprezes LKS Vectra DGS Włocławek najlepsza okazała się w biegach na dystansach 60 m (8,32) i 400 metrów (65,47), które odbyły się w ciagu dwóch godzin.
Natomiast dwa medale i drugie miejsce w punktacji klubowej oraz wojewódzkiej, to rezultat dobrego występu reprezentantów VECTRY-DGS na Mistrzostwach Polski LZS w biegach przełajowych.
Zawody odbyły sie 4-5 marca br. w Żerkowie z udziałem blisko 400 zawodników w całej Polski, w tym 15 osobowej grupy z naszego klubu. Poziom rywalizacji w wiekszości rozgrywanych biegów był bardzo wysoki.
Zwłaszcza w biegach juniorskich kobiet i mężczyzn, gdzie startowało wielu medalistów mistrzostw Polski i reprezentantów kraju.Złoty medal, po zaciętej walce zdobyła na dystansie 1500m podopieczna Dariusza Wierzbickiego Anna Sobka. Drugi medal- srebrny wywalczył na dystansie 2000m Cezary Mróz. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasował się w biegu na 4000m Michał Puściński.