Dwucyfrowe zwycięstwo piłkarzy Wisłoki. FOTOGALERIA

Sławek Oskarbski
Piłkarze Wisłoki Dębica pokonali w meczu dębickiej klasy okręgowej Kaskadę Kamionka 10-0. W meczu na szczycie tej ligi Błękitni Ropczyce uległi u siebie Igloopolowi Dębica 0-1.

W Dębicy Wisłoka do przerwy prowadziła z Kaskadą 3-0 po dwóch bramkach Kantora i jednej Baryczy. Po przerwie kolejne trzy bramki strzelił Kantor, a po dwie Barycza z Juszkiewiczem.W Ropczycach Igloopol już do przerwy ustalił wynik spotkania dzięki bramce Micka. "Morsy" pozostały wiceliderem i tracą do Wisłoki jeden punkt. Dzięki zwycięstwu nad Błękitnymi znacznie zmalały szanse zespołu z Ropczyc na skuteczną walkę o awans z dębickimi drużynami. Błękitni tracą już do Igloopolu pięć, a do Wisłoki - sześć punktów.Inne wyniki: Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłok Wiśniowa 4-1, Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Victoria Czermin 1-1, Sokół Kolbuszowa Dolna - Start Wola Mielecka 1-1.