Elana Toruń przegrała z Calisią Kalisz

Jakub_Stykowski
Lech Kamiński/Gazeta Pomorska
Elana Toruń miała dziś kilka okazji do zdobycia bramki. Gola jednak nie strzeliła, a odpowiedni moment wykorzystali piłkarze Calisii Kalisz i wygrali 2:0.

Piłkarze Elany mieli w środowym meczu kilka szans na zdobycie bramki, ale ich nie wykorzystali. Rywale natomiast wykorzystali błędy torunian i to w zaledwie kilka minut. W 69. minucie na listę strzelców wpisał się znany z gry w Lechu Rypin Wrzesiński, a po chwili było już 2:0 dla Calisii po trafieniu Moskwa. - Druga bramka odebrała ochotę do gry moim zawodnikom. Wyszło zmęczenie sobotnim meczem. Ale nie ma co płakać. Musimy teraz zmobilizować się na najbliższy mecz w Kluczborku - powiedział trener Robert Kościelak .Elana Toruń - Calisia Kalisz 0:2 (0:0)Bramki: Wrzesiński (69), Mokwa (71).ELANA: Kryszak - Zamiatowsaki, Więckowski, Wypij, Wróbel - Białek (72. Nowasielski) - Ciężkowski, Buszko, Młodzieniak, Elsner (84. Kikowski) - Lewandowski (59. Melerski)Zobacz zdjęcia: Elana Toruń - Calisia Kalisz