Euro 2016. Szwedom nie podobają się polskie cheerleaderki [ZDJĘCIA, WIDEO]

AIP/Press Focus
- Zdążyłem już do tego przywyknąć, grając w Bundeslidze, ale dajcie spokój... Który mamy teraz rok!? Jest tyle innych, wspaniałych rzeczy, które można robić w przerwach meczu - powiedział Tobias Karlsson, kapitan reprezentacji Szwecji podczas Euro 2016 w piłce ręcznej.

Według Szwedów, pokazy cheerleaderek w przerwach między meczami Euro 2016 to uprzedmiotowienie kobiet i dowód na brak równouprawnienia. Tobiasa Karlssona podobno zirytował fakt, że EHF (European Handball Federation) nie pozwolił mu grać z tęczową opaską kapitana, natomiast organizacji nie przeszkadzają występy skąpo ubranych kobiet na boisku.

A Wy co sądzicie o opinii Szwedów?

źródło: Press Focus/X-News

**Zobacz też:

Euro 2016 w piłce ręcznej. Zdjęcia kibiców

**

“Bodyguard” lekiem na hejt?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 25

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

f
f
wolą chłopców od cheerleaderek i to z fujarkami na wierzchu
8643
szwedzi to parówy, ich kobiety wolą islamskich samców, stąd w szwecji taka rozpierducha
o
olo
co tu ukrywac jedna osoba w polsce po szkole zawodowej ma wiecej sprytu jak 2 glowy szweckie oni lubia w kakalowe oko
N
Norweg
Szwedzi mają rację. Szwedki som ładniesiejsze.
A
Armagedon
Zapewne podobali by mu się mali chłopcy lub dziewczynki w burkach.
c
concita
dziewczyny super , ale szczerze ,to amerykański kicz
N
Normalny, zdrowy facet
Żal mi tego Szweda...
g
głowa do góry
No jak się pan pedał zbulwersował. Nie frasuj się,geju. Wrócisz do Kalifatu Sztokholmskiego,tam wszystkie baby w burkach,odzyskasz równowagę.
e
edd
Bezjajeczny bezmózg...
g
gizdek
Niech wystąpił dla Szwedów Conchita Wurst, będą zachwyceni.
T
Theorist
I to takiemu któremu w ogóle nie podobają się kobiety.
T
Theorist
Ojojojo, biedaczek się obraził ze opaseczki nie mógł założyć. Tak mi przykro.
p
prawdziwy facet
miej honor ze jestes pedarasta
s
sekal
moze ty tez jestes ciepla
parowa ochyda
r
rsgreg
jak jest gejem to mu sie nipodobaja, w rownouprawnieniu powinni mu tanczyc chłopcy
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie