FEST FESTIVAL 2021 w Parku Śląskim w Chorzowie. Zagra niemal 100 artystów! Kto wystąpi? Sprawdź ceny biletów, program, informacje

Materiał informacyjny Eventim
FEST FESTIVAL 2021 w Parku Śląskim w Chorzowie. Kto wystąpi? Sprawdź ceny biletów, program, informacje
FEST FESTIVAL 2021 w Parku Śląskim w Chorzowie. Kto wystąpi? Sprawdź ceny biletów, program, informacje Zuzanna Sosnowska
Nadszedł rok dobrych wiadomości dla fanów muzyki! Wracają koncerty plenerowe. W Parku Śląskim w Chorzowie, w dniach 11-14 sierpnia 2021 odbędzie się FEST FESTIVAL, na którym zagra niemal 100 artystów. Kto wystąpi? Ile kosztują bilety i gdzie je kupić? Wszystkie ważne informacje zawarliśmy w artykule poniżej.

FEST Festival 2021 odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia 2021 w Parku Śląskim w Chorzowie. Podczas tegorocznej edycji na Śląsku wystąpi niemal 100 artystów! Do tej pory poznaliśmy część z nich, ale możecie być pewni, że wkrótce zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy! Kto zagra na FEST FESTIVAL 2021? M.in.: Kygo, Alan Walker, James Bay, Sokół, Mery Spolsky, Rasmentalism, Kwiat Jabłoni, Boy Pablo, Jan Rapowanie, Sobel, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski i Kokoroko Purple Disco Machine, Fisher, Kungs, Ofenbach, Bakermat, Sam Feldt i Robin Schulz, Nothing But Thieves, Slowthai, Aurora, sanah, Pezet, Princess Nokia, OIO, Undadasea, The Blaze, Kiasmos, Tommy Cash i Smith & Thell.

FEST FESTIVAL 2021 - ceny biletów, bilety

Zobacz zapowiedź festiwalu w Chorzowie:

FEST FESTIVAL 2021 - kto wystąpi? Line-up

ŚRODA - 11.08.2021
Aurora, Tommy Cash, Rasmentalism, Daria Zawiałow, Mura Masa, Schafter
CZWARTEK - 12.08.2021
Alan Walker, slowthai, Purple Disco Machine, Pezet, sanah, Kiasmos DJ Set, Kwiat Jabłoni, boy pablo, Jan-Rapowanie, Sam Feldt Live, Krzysztof Zalewski, Dillon, Jan Blomqvist&Band
PIĄTEK - 13.08.2021
Fisher, Kungs, Ralph Kaminski, Mery Spolsky, The Blaze DJ Set, Bakermat, Sobel, KOKOROKO, Kayah&Bregovic, Rag'n'Bone Man, Sohn, Molesta Ewenement, Tymek, JWP/BC

SOBOTA - 14.08.2021
KYGO, James Bay, Nothing But Thieves, Princess Nokia, OIO, Ofenbach, Robin Schulz, Smith & Thell, Undadasea, Sokół, Mrozu

FEST FESTIVAL 2021

Koncerty w Chorzowie a COVID-19

Ważna informacja! Festiwal tylko dla osób zaszczepionych.

- Minister Zdrowia potwierdził informację, że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 nie wliczają się w ustalone limity obowiązujące podczas imprez masowych, co za tym idzie na dzień dzisiejszy, festiwal może się odbyć wyłącznie dla osób zaszczepionych - podaje organizator.

Szczegóły w poniższej informacji:

Podczas tegorocznej edycji zostaną wypracowane przez nas rozwiązania które pozwolą na organizację festiwalu w bezpiecznych warunkach. Planujemy między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży. Trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy sytuację i będziemy na bieżąco dostosowywać nasze plany do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych - informował organizator festiwalu wcześniej.

Co z biletami z zeszłego roku?
Wszystkie bilety zakupione na FEST Festival 2020 zachowują swoją ważność podczas tegorocznej edycji festiwalu. Jak informują organizatorzy, w tym roku w sprzedaży nie ma FAN Tix, jak również biletów Early Bird. Wszystkie karnety 3-dniowe na edycję 2020 automatycznie stają się karnetami 4-dniowymi na edycję 2021. Posiadacze biletów weekendowych mogą wydłużyć ważność biletów do karnetów 4-dniowych za jedyne 100 zł. Posiadacze biletów jednodniowych mogą wydłużyć ważność biletów do karnetów 4-dniowych za kwotę 170 zł.
Oczywiście możesz też zwrócić swój bilet. Na zwrot trzeba jednak czekać do 180 dni od momentu skutecznego rozwiązania umowy.

Koncerty w Parku Śląskim. Druga zapowiedź festiwalu:

FEST FESTIVAL 2021 - dokumenty, które trzeba mieć

Ze względu na własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowo taki dokument pozwoli na weryfikację wieku osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie festiwalu (w przypadku osób od 16 roku życia). Dzieci do lat 3 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Osoby do 16 roku życia muszą być pod opieką dorosłego.

Zabronione przedmioty na festiwalu - tego nie wniesiesz

Na festiwal nie można wnosić specjalistycznego sprzętu fotograficznego, parasoli ze szpiczastym zakończeniem, a także jedzenia i picia. Więcej informacji znajdziesz na stronie FEST festiwalu w regulaminie.

Więcej informacji o festiwalu w Chorzowie znajdziesz TUTAJ.

Koncerty w Parku Śląskim - kto zagra? Zobacz:

Jak dojechać na Fest Festival 2021? - mapa, tramwaje, autobusy

Fest Festiwal odbędzie się na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie:

Bezpośrednio z Katowic pod główne wejście na teren festiwalu dojedziesz liniami tramwajowymi T6, T11 i T19. Przystanek znajdujący się najbliżej wejścia to Chorzów Stadion Śląski.

TRAMWAJE:
W okolice Parku Śląskiego dojeżdża kilka linii tramwajowych:
T6, T11, T19 – przystanek Chorzów Stadion Śląski
T23, T10, T11 – przystanek Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.

AUTOBUSY:
W okolice Parku Śląskiego dojeżdża kilka linii autobusowych:
23, 51, 138, 673, 674 – przystanek Osiedle Tysiąclecia Ułańska
6, 98, 883, 803N, 840N – przystanek Chorzów AKS

POCIĄG:
Komfortowy dojazd na festiwal zapewnia partner – PKP Intercity. Bilet można kupić na stronie intercity.pl. Bezpośrednie połączenia dostępne są z m.in. z: Gdyni, Poznania, Krakowa, Kołobrzegu, Radomia, Wrocławia i Warszawy. Korzystając z oferty Wcześniej-Taniej można zaoszczędzić nawet do 30%.

 • Najwygodniejsze połączenie dla wszystkich podróżujących pociągiem to dojazd na stację DWORZEC GŁÓWNY W KATOWICACH, a następnie dojazd na teren Fest Festival’u komunikacją miejską. W Chorzowie znajdują się trzy dobrze skomunikowane z terenem festiwalu dworce kolejowe:
 • Dworzec Chorzów Miasto (15min)
  Spod dworca udaj się na przystanek tramwajowy Chorzów Miasto Dworzec PKP. Wsiądź do tramwaju T6, T11 lub T19 i wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.
 • Dworzec Chorzów Batory (20min)
  Spod dworca z przystanku Chorzów Batory Dworzec PKP wsiądź w autobus 22, 48, 74, 139, 144 lub tramwaj T20. Wysiądź na przystanku Chorzów Rynek i przesiądź się w tramwaj T9 lub T11. Wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.
  Dojazd jest również możliwy autobusem linii 23. Wsiądź na przystanku Chorzów Batory Dworzec PKP i wysiądź na Osiedle Tysiąclecia Ułańska.
 • Dworzec Chorzów Stary (25min)
  Spod dworca udaj się na przystanek tramwajowy Chorzów Stary Dworzec PKP skąd bezpośrednio dojedziesz tramwajami T6 lub T19. Wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.

Tak było dwa lata temu na FEST FESTIVAL:

SAMOLOT:
Lotnisko Katowice – Pyrzowice (1,5h)
Z lotniska dojedź do Katowic autobusem linii AP2 lub AP3.
AP2 – wysiądź na przystanku Katowice Sokolska i przesiądź się w autobus 820 (przystanek Katowice Piotra Skargi). Wysiądź na przystanku Park Śląski Ogród Zoologiczny i przesiądź się w tramwaj T6, T11, T19 lub dojdź pieszo.
AP3 – wysiądź na przystanku Katowice Dworzec i przesiądź się w tramwaj T11 (przystanek Katowice Plac Miarki). Wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.

Nie tylko koncerty. Co robić na Śląsku?

Wycieczka do Chorzowa do też świetna opcja do pozwiedzania Śląska. Poza koncertami warto wybrać się na wycieczkę i trochę pozwiedzać! Festiwalowiczom na pewno do gustu przypadnie imprezowa ul. Mariacka w Katowicach czy artystyczna dzielnica - Nikiszowiec. Jeśli jednak chcecie zobaczyć niesamowite miejsca - sprawdźcie nasz przegląd: TOP 15 miejsc na jednodniową wycieczkę w woj. śląskim. Aby fajnie spędzić weekend nie trzeba daleko jechać!.

Inne koncerty na Śląsku - sprawdź: Koncerty Katowice 2021. Letnie Brzmienia: Zawiałow, Dąbrowska, Zalewski i inni

W Katowicach odbędzie się cykl koncertów pod hasłem Letnie Brzmienia, podczas którego na śląskiej scenie zobaczymy na żywo m.in. Anię Dąbrowską, Darię Zawiałow czy Krzysztofa Zalewskiego. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł.

Zdjęcie z Wrocławia z 2020 roku

Koncerty Katowice 2021. Letnie Brzmienia: Zawiałow, Dąbrowsk...

Wideo

Dodaj ogłoszenie