Filmowe lalki barbie, które wykonuje artysta Noel Cruz, są piękne, ale mają swoją cenę.

Noel Cruz jest artystą tworzącym filmowe (i nie tylko) lalki barbie. Praca nad jednym manekinem zajmuje mu około dwóch dni. Jak widać na zdjęciu, Noel patrząc na zdjęcia aktora próbuje uchwycić jego mimikę tak, by lalka przypominała daną postać z filmu. W swojej kolekcji Noel Cruz ma m.in.: Angelinę Jolie i Orlanda Blooma w różnych wersjach, Jennifer Lawrence jako Katniss Everdeen ("Igrzyska śmierci"), Johnny'ego Deppa jako Jacka Sparrowa ("Piraci z Karaibów"), Roberta Pattinsona jako Edwarda Cullena i Kristen Stewart jako Bellę ("Zmierzch").

Nie tylko superprodukcje XXI wieku

Cruz czerpie inspirację nie tylko z produkcji ostatnich lat. Na jego stronie można oglądać lalkę Rose (przypomnijcie sobie Kate Winslet w "Titanicu") i Scarlett O'Harę ("Przeminęło z wiatrem" to film z 1939 roku, główną rolę zagrała w nim słynna aktorka Vivien Leigh). Nie mogło zabraknąć Julii Roberts jako Vivian z "Pretty woman". "Diabeł ubiera się u Prady" to film z ubiegłej dekady, ale lalki bohaterek właśnie z tej produkcji także możecie podziwiać u Noela Cruza.

Znajdzie się również coś specjalnego dla fanów "Władcy Pierścieni" : Viggo Mortensen w roli Aragorna, Liv Tyler w roli Arweny, Orlando Bloom jako Legolas czy Cate Blanchett jako Galadriela. Tak, tak - takie lalki też są do kupienia.

W swoim dorobku Noel Cruz ma nie tylko filmowe lalki. W jego kolekcji są także m.in. Cher, Michael Jackson i Cyndi Lauper.

Filmowe barbie są piękne, ale kosztują majątek

Za to cena - tu musimy Was zmartwić - spora. Przykładowo Edward Cullen kosztuje 3 tys. dolarów, to samo dotyczy Belli. Nieco tańszy jest Jasper (2225 dolarów). Jacka Sparrowa kupicie za 1 700 dolarów, a Angelinę Jolie w roli czarownicy - za 2550.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!