Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  adres:
  02-781 Warszawa, Roentgena 3
  tel:
  (22)871-94-23
  e-mail:
  www:
  http://www.rokoko.com.pl/peruki-warszawa/
  Zobacz na mapie

  Dlaczego warto skorzystać z usług świadczonych przez firmę Rokoko Hair Company, lidera rodzimej branży perukarskiej? Na jej korzyść przemawia nie tylko fakt, że wszystkie oferowane produkty powstają w oparciu o doskonałej jakości materiały, które przed zastosowaniem w perukach przeszły rozliczne testy i badania, ale także to, że każdy konsument może samodzielnie stać się projektantem swojego systemu uzupełnień. Jest to efektem zorientowania się przedsiębiorstwa na pełną personalizację wyrobów, a więc umożliwienie osobom zainteresowanym wybrania ich grubości, długości, stylu upięcia, czy też koloru. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby klient dodatkowo zaopatrzył się w wysokiej jakości produkty kosmetyczne i medyczne, dzięki którym jego system nie utraci pierwotnego blasku oraz elastyczności nawet przy regularnym użytkowaniu. Niedawno asortyment firmy wzbogacił się także o modne, wygodne oraz niezwykle gustowne turbany i dopinki, które to sprawią, że nabyta peruka syntetyczna lub naturalna prezentować się będzie jeszcze bardziej okazale.
  Prawdziwa pasja oraz nadanie najwyższego priorytetu pełnej satysfakcji klienta przyniosło oczekiwane skutki, bowiem na przestrzeni wyłącznie kilku lat niewielki salon fryzjerski przekształcił się w sieć doskonale prosperujących punktów perukarskich świadczących usługi osobom, które pragną raz na zawsze zapomnieć o problemach z nadmiernie wypadającymi, zbyt szybko przerzedzającymi się lub też osłabionymi włosami. Co można znaleźć w asortymencie Rokoko Hair Company? Już spieszymy z informacją:

  • peruki naturalne,
  • peruki syntetyczne/ sztuczne,
  • peruki systemowe,
  • środki pozwalające na efektywne zagęszczanie włosów,
  • systemy włosów Hair Again oraz Second Hair System,
  • preparaty wspomagające szybszy porost włosów,
  • szeroki wybór akcesoriów,
  • wygodne i eleganckie turbany.

  Filie naszego salonu znaleźć można w większości dużych miast w kraju. Co równie ważne, ich dogodna lokalizacja sprawi, że bez trudu dotrą Państwo do nas zarówno pieszo, samochodem, czy też korzystając z dostępnych środków komunikacji publicznej.

  Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości produktów – zapraszamy do naszych salonów:

  Sklep Peruki Warszawa 2
  ul. Roentgena 3
  02-781 Warszawa
  tel. 22 871 94 23
  mail: ursynow@rokoko.com.pl


  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane