Gala MMA: Fighters Arena 4. Atak [wyniki, zdjęcia, wideo]

Sędzia ringowy Sędzia Łukasz oznajmia remis w walce wieczoru Vitor Nobrega - Łukasz Chlewicki (fot. Paweł Czarniak) Paweł Czarniak
Gala MMA: Fighters Arena 4. Atak - wyniki, zdjęcia, wideo.

ZDJĘCIA Z GALI MMA FIGHTERS ARENA 4. ATAK - TUTAJWIDEO Z KOLEJNYCH WALK FIGHTERS ARENA 4. ATAKDziś w Hali Mistrzów  Gala MMA: Fighters Arena 4. Atak. Wyniki, zdjęcia i wideo. WYNIKI I OPIS WALK TAKŻE TUTAJWkrótce zdjęcia i wideo z gali.Godz. 23 - koniec galiWalka wieczoru77 kg.: Łukasz Chlewicki (9-2) vs. Vitor Nobrega (12-5) godz. 22.30 zaczyna się wyjście zawodników, jako pierwszy NobregaGodz. 22.40 początek walki1. runda - walka w stójce, aktywniejszy Chlewicki2. runda - podobna do pierwszej, przewaga Saszy3. runda - koniec walki, zaraz decyzja sędziówWalka remisowaKrótka przerwa i za chwilę walka wieczoru5 walka84 kg.: Marcin Bandel (6-2) vs. Bartosz Fabiński (4-0) 2 minuta wygrana łodzianina Bandela - dźwignia skrętowa.4 walkagodz. 22.93 kg.: Arkadiusz Jędraczka (4-6) vs. Tomasz Kondraciuk (7-4). Po 2 minutach walki wygrana Kondraciuka.15 minutowa przerwa3. walkaOpen.: Jacek Czajczyński (4-5) vs. Michał Andryszak (4-1) Andryszak to zawodnik Fighting Division Bydgoszcz. 1 runda - najlepsza jak dotychczas walka gali. Andryszak cały czas atakował, uderzał nogami. Obijał głowę rywala. Dwukrotnie potrzebna była pomoc cutmana, który opatrywał rozbity i krwawiący nos Czajczyńskiego.2. runda walka zakończyła się w parterze, przeważał Andryszak, ale w ostatniej części rundy przy aplauzie kibiców Czajczyńskiemu udało się powalić rywala na plecy3. runda wygrana Jacka Godzilla Czajczyńskiego przez duszenie gilotynowe!!!!! Ale walka. 2. walka70 kg.: Ireneusz Mila (6-9) vs. Radosław Demczur (2-1) Większość 1. rundy w parterze2. runda - Demczur bardziej aktywny3. runda - emocjonująca końcówka walkiDecyzja sędziów: jednogłośna wygrana Radosława Demczura1. walkaW 2 minucie Seweryn Kirschhiebel powalił sierpowym Patryka Kanię, i po uderzeniach w parterze wygrał przez nokaut.Godz. 20.37 zaczęliJuż za chwilę pierwsza walka:84 kg.: Patryk Kania (0-2-1) vs. Seweryn Kirschhiebel (0-1) Sędzia ringowy Łukasz Bosacki W Hali Mistrzów pojawili się m. in. Michał Kita, Robert Jocz, Jan Błachowicz, Paweł Nastula. Zostali powitani przez prowadzącego galę. Godz. 20.27 - rozpoczyna się gala! Prowadzi Krzysztof Skrzypek Godz. 20.25 - ostatnie już przygotowaniaGodz. 20 - organizator poinformował, że gala rozpocznie się z 15 minutowym opóźnieniem (kibice gromadzą się pod halą) ZDJĘCIA , WIDEO I INFORMACJE Z WAŻENIA. VITOR NOBREGA ZA CIĘŻKI!Wyniki 84 kg.: Patryk Kania (0-3-1) vs. Seweryn Kirschhiebel (1-1)wygrana przez nokaut w I rundzie Kirschhiebela 70 kg.: Ireneusz Mila (6-10) vs. Radosław Demczur (3-1) jednogłośna decyzją sędziów wygrana DemczuraOpen.: Jacek Czajczyński (5-5) vs. Michał Andryszak (4-2) wygrana w 3. rundzie przez duszenie gilotynowe Czajczyńskiego93 kg.: Arkadiusz Jędraczka (4-7) vs. Tomasz Kondraciuk (8-4). nokaut techniczny, wygrana Kondraciuka.84 kg.: Marcin Bandel (7-2) vs. Bartosz Fabiński (4-1) 2 minuta wygrana łodzianina Bandela - dźwignia skrętowa. 77 kg.: Łukasz Chlewicki (9-2-1) vs. Vitor Nobrega (12-5-1)remisKarta walk77 kg.: Łukasz Chlewicki (9-2) vs. Vitor Nobrega (12-5)84 kg.: Marcin Bandel (6-2) vs. Bartosz Fabiński (4-0)93 kg.: Arkadiusz Jędraczka (4-6) vs. Tomasz Kondraciuk (7-4). Open.: Jacek Czajczyński (4-5) vs. Michał Andryszak (4-1)70 kg.: Ireneusz Mila (6-9) vs. Radosław Demczur (2-1)84 kg.: Patryk Kania (0-2-1) vs. Seweryn Kirschhiebel (0-1)