Hokeiści Cheeloo Dębica znów wygrali

Sławek Oskarbski
W meczu II ligi hokeja na lodzie Cheeloo Dębica pokonało dziś u siebie Hokejomanię Sanok 5-3 (1-1, 1-0, 3-2).

Był to drugi pojedynek tych drużyn w rozgrywkach. W pierwszym, w Sanoku, górą również byli dębiczanie. Wygrali 5-4. W rewanżu hokeiści Cheeloo zgotowali kibicom huśtawkę nastrojów. W pierwszej tercji wykorzystali pierwszą grę w przewadze i wyszli na prowadzenie. Goście doprowadzili do remisu jeszcze w tej samej tercji.Druga tercja zanosiła się na bezbramkową. Dopiero w końcówce, grając w podwójnej przewadze, miejscowi zdobyli gola. Było to na sekundę przed zakończeniem tercji.W trzeciej części goście najpierw doprowadzili do remisu, a potem po raz pierwszy objęli prowadzenie. To zmobilizowało hokeistów Cheeloo do lepszej gry. Na przestrzeni czterech minut zdobyli trzy gole i zapewnili sobie trzecie zwycięstwo w sezonie.Bramki dla Cheeloo zdobyli: Marczak - 8, Czapor (Wiktor) - 40, Burnat (Wiktor) - 54, Wiktor - 56, Marczak (Zadylak) - 57.Cheeloo: Wajda, Kwolek, Cyganik, Mirus, Wiktor, Szwed, Hadowski, Pegdoń, Hładyszewski, Marczak, Zadylak, Wojtas, Zieliński, Zgoda, Kloc, Dybowski, Wolanin, Czapor, Burnat.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani