I runda play-off, mecz numer 1. Asseco Prokom - Anwil Włocławek 66:76 [zdjęcia]

Piotr Kieplin/Gazeta Pomorska
I runda play-off, mecz numer 1. Asseco Prokom - Anwil Włocławek 66:76

Anwil pokonał w Gdyni Asseco Prokom 76:66 w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off. Najlepszym zawodnikiem włocławian był Krzysztof Szubarga, który zdobył 25 punktów i osiem asyst. Mateusz Ponitka rzucił dla gdynian 14 punktów. ZDJĘCIA Z MECZU ASSECO - ANWILAsseco Prokom - Anwil 66:76 (22:18, 21:21, 12:13, 11:24)Asseco Prokom: Mahalbasic 12, Roszyk 12 (2), Śnieg 10, Zamojski 7, Witka 2 oraz Ponitka 14 (2), Szczotka 9.Anwil: Szubarga 24 (4), Boykin 18 (3), Ginyard 5 (1), Hajric 4, Weeden 1 oraz Jovanovic 14 (2), Frasunkiewicz 6 (2), Bartosz 2, Sokołowski 2, Eitutavicius 0. Przed meczami I rundy play-off Asseco Prokom Gdynia - Anwil Włocławek [wideo] Poza pierwszymi minutami Anwil przegrywał do 34. minuty. Momentami nawet 11:18, 22:36 i 27:41. Anwil wyszedł na prowadzenie w 34. min (60:59), przez chwilę był jeszcze remis (60:60), po czym zdobył 7 pkt. z rzędu. Ostatnią kwartę wygrał 24:11, ale gracze Asseco Prokomu nie mieli już sił. ZDJĘCIA I WIĘCEJ O MECZU TUTAJW innych sobotnich spotkaniach PGE Turów Zgorzelec wygrał z Polpharmą Starogard Gdański 90:62, a Trefl Sopot zwyciężył z AZS Koszalin 81:72.W niedzielę o godz. 15.00 Stelmet Zielona Góra podejmie Energę Czarnych SłupskTerminarz kolejnych meczów AnwiluMecz nr 2: Asseco Prokom Gdynia – Anwil Włocławek, poniedziałek 29 kwietnia, godz. 20.00, przekaz wideo PLK.pl i i radiu GraMecz nr 3: Anwil Włocławek – Asseco Prokom Gdynia, czwartek 2 maja, godz. 18.00, przekaz wideo PLK.plEw. mecz nr 4: Anwil Włocławek – Asseco Prokom Gdynia, sobota 4 majaEw. mecz nr 5: Asseco Prokom Gdynia – Anwil Włocławek, wtorek 7 majaGodziny rozpoczęcia meczów 4 i 5 zostaną ustalone w terminie późniejszym.