Wybierz region

Wybierz miasto

  Krzysztof Varga na Zielonym placu Bankowym

  Plac Bankowy
  Warszawa, ul. Pl. Bankowy/

  19:00 - 21:00 Czwartek, 25 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Cykl czwartkowych dyskusji, prowadzonych przez dziennikarzy i krytykow literackich, potrwa od 25 lipca do końca sierpnia. Otwiera go spotkanie z Krzysztofem Vargą, ktore poprowadzi Piotr Bratkowski. Każde z czwartkowych spotkań będzie szansą do zdobycia egzemplarza książki z autografem autora.

  Podczas pierwszego spotkania literackiego na placu Bankowym, już 25 lipca, warszawiacy będą mieli okazję poznać tworczość pisarza, krytyka i dziennikarza – Krzysztofa Vargi. Z autorem głośnej powieści, „Sonnenberg”, nominowanej w tym roku do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, porozmawia Piotr Bratkowski. Autor opowie publiczności o kulisach powstawania książki, ktora w brawurowy i dowcipny sposob opisuje historię życia kilkorga mieszkańcow Budapesztu i stanowi hołd dla tego niezwykłego miasta.

  Specjalnie dla uczestnikow spotkań literackich na placu Bankowym organizatorzy przewidzieli quizy związane z tworczością autorow, w ktorych nagrodami będą egzemplarze książek z autografami.

  Zielona przestrzeń Placu Bankowego to miejska strefa kultury i ekologii, wypełniona roślinami, wodnymi kurtynami i wygodnymi siedziskami. Projekt łączy idee poprawy jakości życia z edukacją na temat recyklingu i bogatym programem kulturalnym. Poza spotkaniami z pisarzami, cyklicznie odbywać się będą tam koncerty, animacje i warsztaty ekologiczne. Do dyspozycji warszawiakow oddano rownież wystawę plenerową o historii placu Bankowego, roli przestrzeni publicznych i zdrowym mieście oraz pawilon z jedzeniem i napojami i food trucki.

  Plac Bankowy na Facebooku: www.facebook.com/events/2595236560500819/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Optymista czy pesymista? Sprawdź, jakim typem człowieka jesteś! TEST