Wybierz region

Wybierz miasto

  Lodowisko na placu Europejskim - zapraszamy 13 grudnia!

  Plac Europejski
  Warszawa, ul. Plac Europejski/1

  17:00 Od 13.12.2019 do 16.02.2020

  • Wstęp wolny

  Tej zimy jak co roku na placu Europejskim nie zabraknie świątecznej atmosfery i świetnej zabawy. Ghelamco ponownie przygotowało dla wszystkich mieszkańcow stolicy bezpłatne lodowisko. Sezon łyżwiarski na placu rozpoczyna się 13 grudnia.


  W piątek 13 grudnia o godzinie 17.00 na placu Europejskim zostanie otwarte bezpłatne lodowisko. To już nieformalna tradycja tego miejsca, stworzonego przez Ghelamco dla warszawiakow wśrod szklanych wieżowcow, że w zimowe popołudnia i wieczory zamienia się ono w jeden z najprzyjemniejszych i najchętniej odwiedzanych zakątkow stolicy.

  Niespodzianki na otwarcie

  Na wszystkich, ktorzy 13 grudnia o 17.00 pojawią się na placu Europejskim, czekają atrakcje: będzie można bezpłatnie wypożyczyć łyżwy, a ponadto częstować się słodkościami, ktore chętni znajdą… na drzewach. Warto więc pojawić się na lodowisku jak najwcześniej. Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami i baloniki wypełnione helem.

  Na gości placu Europejskiego oprocz emocji sportowych czekają także wrażenia artystyczne – a mianowicie możliwość obejrzenia nowej wystawy „Kolor, przed ktorym stoisz” autorstwa Blanki Jędry i Marka Kucharskiego w plenerowej galerii sztuki Art Walk. Ekspozycja, zorganizowana przez Ghelamco i fundację Sztuka w Mieście, zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu Art Walk Open Call. Wystawa jest artystyczną opowieścią o tym, w jaki sposob światło i kolor wpływają na nas w codziennym życiu, jaki jest wymiar społeczny, kulturowy, fizjologiczny czy marketingowy wykorzystania barw w przestrzeni.
  W dniu otwarcia lodowiska na placu Europejskim znajdą się food trucki oferujące specjalne świąteczne menu. Świątecznego burgera, wołowinę z prażonymi jabłkami i brzoskwinię z nutą cynamonu oraz placki ziemniaczane ze śmietaną będzie można kupić w promocyjnej cenie obniżonej o 10%. Nie zabraknie też nieodzownych w okresie bożonarodzeniowym pierogow, w kilku oryginalnych wersjach: z warzywami, krewetkami, wołowiną, indykiem i kurczakiem, a na deser – kołaczy.

  Zima na placu Europejskim
  W tym sezonie lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku między 16.00 a 21.00, w soboty i niedziele od 12.00 do 21.00. W drugi dzień świąt (26 grudnia) oraz w sylwestra będzie można pojeździć w tych samych godzinach co w dni powszednie, natomiast 24, 25 grudnia i 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne.

  Wypożyczenie łyżew kosztuje 10 zł za godzinę. Osoby przychodzące z własnymi łyżwami nie ponoszą kosztow.

  Partnerem wydarzenia jest Hyundai, a o doskonałą oprawę muzyczną zadba Radio Kolor, ktore objęło je patronatem medialnym.

  Lodowisko na placu Europejskim

  Dzień otwarcia:
  13 grudnia, godz. 17.00 – 21.00

  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek – piątek: od godz. 16.00 do 21.00
  Weekendy: od godz. 12.00 do 21.00

  Wstęp wolny

  Aktualne informacje: https://www.facebook.com/events/2348853158778858/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Skąd pochodzą te gwiazdy ekranu? Założymy się, że nie wiesz! QUIZ