Wybierz region

Wybierz miasto

  Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym

  Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
  Warszawa, ul. Jagiellońska/82b, 669 00 1 0 01

  Od 10.08.2019 do 18.08.2019

  • Brak informacji o cenie

  Po ubiegłorocznym sukcesie Mistrzostwa ponownie zawitają do warszawskiej kręgielni Hulakula. Przez dwa weekendy: 10-11 sierpnia oraz 17-18 sierpnia na 16 torach zawodowcy i amatorzy powalczą o najwyższy stopień podium.
  Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym były organizowane regularnie od 2001 roku i trwały nieprzerwanie do 2011. Zawody wznowiono w 2018 roku w warszawskiej Hulakuli.

  W tym roku o tytuł mogą dodatkowo powalczyć amatorzy. Jednak warunkiem koniecznym jest posiadanie ważnej, aktywnej licencji Polskiego Związku Kręglarskiego Sekcji Bowlingu Sportowego. Eliminacje odbędą się w dwa sierpniowe weekendy tj. 10-11 oraz 14-17 i wyłonią 24 najlepszych zawodnikow. Finał będzie miał miejsce 18 sierpnia. Pula nagrod to aż 25 tys. złotych.

  Zapisy na Otwarte Mistrzostwa Warszawy oraz regulamin wraz z instrukcjami jest dostępny pod adresem: https://omw.hulakula.com.pl/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy znasz zasady dobrego wychowania... w pracy? Na tym wykłada się każdy! QUIZ